Piocze

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Piocze

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zwykle pierwszy cykl, już po pobraniu aplikacji, był u mnie jednym z lepszych. Tutaj jakby troszkę brakowało. W nocy też ~12% baterii zjadło :/
 2. @Kios @kubaMI5 @Dzienny zainstalowałem LOS. Mam wrażenie że bateria niestety lepiej sobie radziła na MIUI. Przy używaniu podstawowych aplikacji wychodzi ~4h SOT.
 3. Czy któryś z systemów jest na tyle stabilny żeby używać go na co dzień? Niestety ostatnie aktualizacje MIUI sprawiają że MI5 jest znacznie mniej responsywny od chociażby redmi 3s czy redmi 4 znajomych. Aplikacje wiecznie się przeładowują, kilka razy dziennie nawet pulpit jest wyrzucany z RAM. Za czasów Samsunga Galaxy S czy LG G2 dużo modowałem, zastanawiam się czy jest sens znowu zaczynać
 4. Nie miałem okazji dużo go używać, na pierwszy rzut oka wydaje się podobnie płynny do mojego MI5
 5. Duża bateria, nowszy od reszty i całkiem ładny
 6. Tak. Bootloadera nie mogę odblokować, dostaję komunikat "your device isn't supported by mi unlock". A jak loguję się na inne konto które niestety w ciągu ostatnich 30 dni odblokowywało telefon to wszystko przechodzi. Coś jest kopnięte z kontem - nowo dostało uprawnienia.
 7. Kupiłem redmi 4. Niestety mam problemy z odblokowaniem bootloadera, liczę po cichu że ktoś mi użyczy swojego konta do odblokowania gdyż ze swoim mam problemy.
 8. Przy próbie zalogowania na konto w celu odblokowania bootloadera pokazuje mi się komunikat "your device isn't supported by mi unlock" Natomiast logując się na konto kolegi (który niestety odblokowywał w ciągu ostatnich 30 dni telefon) wszystko przechodzi i dopiero przy próbie samego odblokowania mówi że muszę poczekać 30 dni.
 9. Czyli wybór między redmi 4 z wygrywaniem MIUI, redmi 3s z globalem lub mi4/mi4c?
 10. Cześć! Chciałbym kupić mamie telefon, jako że narzeka na gubienie zasięgu i problemy z rozmowach w poprzednim - LG G2. I teraz pytanie. Dopłacać ~100zł do redmi 3s względem 4a? A może wziąć redmi 4? Z tym że Goldway nie wgrywa do niego global romu a wolałbym już sam się nie bawić z wgrywaniem MIUI. Jest gdzieś korzystniejsza oferta niż 4a za ~110$ z wysyłką, 3s za ~130$?
 11. Jest sens przesiadać się na 7.0? Wszystko już śmiga?
 12. Używał ktoś chińskiej wersji w sieci Play i może powiedzieć jak wygląda sprawa z LTE?
 13. Cześć! Przymierzam się do zakupu Redmi 3 i mam kilka pytań. Czy jeżeli kupię telefon z Global romem, to będą jakieś problemy z telefonem? Przy kupowaniu MI5 wgrali mi jakiś szajs i musiałem potem bawić się z edl bodajże, wolałbym tego uniknąć. Gdzie w tym momencie najkorzystniej kupić ten telefon? Znalazłem coś takiego: link. Czy warto dopłacać około 100zł do wersji pro? Dzięki za pomoc!