Jump to content

michaelwaut

Użytkownicy
 • Posts

  203
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by michaelwaut

 1. Znalazłem fajny ROM na andku 10. Ancient os. Nawet działa i nie wywala nic. https://forum.xda-developers.com/redmi-3/how-to/index-redmi-3-roms-kernels-recoveries-t4099085/page2
 2. W opcjach programistycznych miałem zablokowany. To znaczy chyba źle się trochę wyraziłem. Do miunlock zalogowałem się w tamtym tygodniu. Sugerowałem się innym tematem, tam było napisane że musi być dev. No i kilka stron wcześniej ktoś też miał problem z wgraniem na redmi 3 i musiał wgrać deva. Mniejsza z tym. Ważne że się udało.
 3. Już myślałem że ubiłem telefon, bo chyba z 40 minut wgrywało mi chiński rom. Skorzystałem z tej wersji https://xiaomirom.com/en/download/redmi-3-3-pro-ido-weekly-7.10.19/ Wcześniej globale niecałe 8 minut, albo i krócej. Zawiesiło się i tel przestał reagować na vol+power. Ale dziś ściągnąłem miflasha z 2017 roku, i z vol+ i - połączyło. też długo wgrywało, ale operacja zakończona powodzeniem. Ściągnąłem miunlock, zalogowałem się przez podanie ID i zaskoczyło za pierwszym razem. Botloader ściągnięty. Tak więc jakby ktoś potrzebował do redmi 3 to da się. BTW. to jednak dla świętego spokoju moderator mógłby dodać w pierwszym poście że nie prosi się już o zgodę, i nie trzeba czekać.
 4. To po co taki tekst jest w poradniku? No tak. Trzeba wrócić 7 stron żeby zrozumieć że poradnik jest wart funta kłaków.
 5. Ale ja nie mogę odblokować, bo nie mam romu dev Coś znalazłem https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/ido/ https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/ido/ Ten recovery wgram z zipa przez aktualizacje?
 6. Musi być rom dev? Czy może być stable? Nie potrafię znaleźć romu dev do redmi 3 ido. Jak wszedłem na globalu wyskoczyło mi że nie może wysłać sms potwierdzającego. A już doczytałem, nie zauważyłem wcześniej bo ja nie mam takiego błędu.
 7. Mam nową płytę główną od acida i telefon włączył się z chińskim językiem bez ekranu z konfiguracją. Jest możliwość włączenia tu języka angielskiego? Bo póki co nawet nie wiem od czego zacząć. Nie ogarniam chińskich krzaczków. Miałem kiedyś konto Xiaomi bo ściągałem botloader z tego telefonu. Ale nie pamiętam jakiego podawałem. Ktoś kojarzy czy Xiaomi wysyłało jakieś maile? Wtedy mógłbym poszukać i może bym doszedł do konta. Nie wiem jakie słowo kluczowe wpisać żeby mi poczta znalazła mail. Dobra. Znalazłem po aktualizacji język angielski.
 8. Miałem 2/16 spokojnie by wystarczyło. A ceny jakie?
 9. Znalazłem jakiś tel na olx, niestety sprzedawca chyba nie chce go sprzedać, bo wyciągnąć jakieś info od niego jest trudne. Niby tylko na zewnątrz stan kiepski, ale jakoś na pytanie o stan płyty głównej odpowiedział że "telefon działa". No i chyba wawa, więc wysyłka dość ryzykowna. Zależy mi na tym telefonie bo jest mniejszy niż mój obecny i służy mi jako nawigacja na rower. To jakbyście mieli jakąś propozycję to możemy się pewnie dogadać.
 10. No to kicha. Muszę szukać płytki do ido
 11. Ktoś się orientuje czy do redmi 3 pasuje płyta główna z 3s czy to całkiem inny telefon?
 12. Jakieś nowe wersje tych romów? Nie widzę wątku na xda A, już mam https://download.mokeedev.com/ido.html
 13. Ja mam mokee https://forum.xda-developers.com/redmi-3/development/android-pie-custom-rom-redmi3-ido-t3937272
 14. Jak masz wgrane miui polska to masz ściągniętego botloadera. Co więc tworzysz?
 15. Zainstalowałem sobie Mokee 90.0 Pie i jest nawet lepiej niż na pixelu na oreo.
 16. Widzę na xda już chyba z 10 romów na pie dla ido
 17. Masz przecież na xda https://androidfilehost.com/?fid=745849072291691952
 18. Tak jak i u samsunga gdzie A i J mają gorsze aparaty. Nie wiem co się niektórzy czepili tych aparatów w Redmi. Są typowe dla średniej półki.
 19. Ma ktoś jeszcze ten telefon i google camera? Mam ten Pixel experience i apke aparatu co ma niby działać i nic. Dodałem ten ciąg znaków żeby aktywować camera API ale nie działa. I jeszcze funkcja kopiuj wklej zniknęła.
×
×
 • Create New...