johny303

Użytkownicy
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About johny303

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI Note Pro

Recent Profile Visitors

599 profile views
 1. lepsiej sobie pogrywal nasz fon na 5.1-?
 2. tak, po przelaczeniu trybów ( wszystkich) nastepuje obnizenie glosnosci- taki soft, i tyle. przecież dajesz glosniej jeden z drugim, qr** mać- w czym problem, ze scisza?- a to dlatego, zebyś nie cierpiał od nadmiaru ddcybeli. trudne, nie?
 3. za LexLuthor : nie ma wsparcia korekcji dzwieku w trybie BT- ale po co ci to, roznica nie slyszalna, różnicę robia sluchawki
 4. dałeś radę? jesli nie odpisz to podsunę pomoc - niestety trzeba podnieść od zera - sony.
 5. Każdy rocznik jest ok. Wydajność zależy od użytkownika i romu. Jestem na bieżąco z nimi i przyznam, że były w siódemce i ósemce ale może po dwa lub trzy które dojeżdżały baterię. Każda następna aktualizacja poprawiała wydajność z baterii. Ogólnie jak na taki wyświetlacz + grafika, ram, procesor to nie jest najgorzej. Moim zdaniem d*py nie urywa ale powodów do placzu nie ma. Zresztą bateria jest bardzo trwała. Pożeraczem energii w tym fonie jest bluetooth.
 6. Mam go już trochę i jest tak: - bateria jak na 5,7' daje radę - grzeje się bo to urok snapa 810 - nie marudź.
 7. Mam Neutrona od SGS3 do tej pory, bo to najlepszy jak na tę chwilę odtwarzacz. Zainteresowało mnie zdanie wystarczy pogrzebać w opcjach i wyłączyć obsługę wbudowanego sterownika- czy coś takiego. Gdzie, jak- królu złoty. Też Mi Note Pro kupiony dla dźwięku. I tak jest kozak a reszta mdleje poza lgv10i v20- te grają równie dobrze. Jeszcze mamy Meizu tam również bardzo dobra implementacja. No ale my to o Xiaomi- the best of the world.
 8. Najpierw go naładuj, potem kombinacje przycisków i pójdzie. Po naładowaniu odszukaj na forum pomocne posty-jest tego trochę. Dasz radę. Powodzenia
 9. Napisz dla potomnych i obcych którzy nas odkryją jak to przywróciłeś do żywych fona.
 10. Witam! Nie wiem czy się martwić, czy dać se siana, czy coś innego zrobić. Dzisiaj fon zrobił coś, co mnie zastanawia. Sam z siebie wyłączył się i nie uruchomił-zawisł z logo MI i tyle. Wchodził w tryb fastboot oraz do twrp. Zaraz potem wracał do swojego ulubionego logo Mi. Bateria miała 18%. To był pierwszy raz. Naładowałem baterię do 68% i wstał. O ch*j mu chodzi? Zanim wstał wykonał aktualizację-po co, z czego ( nie miałem żadnej kopi ani pliku zip)? System wgrany najnowszy jaki jest MIUI 6.10.13-skąd wziął aktualizację? Panikować czy nie? A może to już wojna!?
 11. Jak masz czas to czekaj, jak chcesz szybciej, np. po godzinie- to zaangażuj się, znajdź tutorial i działaj. Naprawdę jest to prosta sprawa gdy masz podane jak na tacy każdą kolejność działania. Bez obaw, takich sytuacji było wiele i ludzie którzy mają pojęcie o programowaniu, sprzęcie poświęcając czas ratując nam tyłki. Do roboty, biadolenie odstaw na bok. A propos chińczyka-tylko współczuć. W takich sytuacjach przypomina mi się historia kolegi który kupował auto. Rozmawiał ze sprzedającym przez telefon, samochód miał być w idealnym stanie, po prostu igła. Na miejscu okazało się ,że to nie samochód tylko totalny złom. Kolega przejechał przez buraka 200km. Rozmowa na miejscu wyglądała tak: Kolega: -Nawet nie wyjeżdżaj Pan tym złomem, miała być igła a Pan pokazuje mi inny samochód do tego rozpiżony Sprzedawca: -Co Pan, to jeszcze pojeździ, a tamten to sprzedałem wieczorem, syn kolegi kupił. Jak Pan nie chce to niech nie bierze. Kolega: -Wie Pan co? Nie jestem z tąd i nikogo tu nie znam, nie będę ryzykował i dlatego nie dostaniesz Pan w mordę-ale mogę Panu powiedzieć, ze jesteś Pan zwykłym CH.j.m I tak samo jest z twoim chińczykiem. Dobra, dość opowiadań-do roboty. Powodzenia. Jeszcze jest MiCenter, godny polecenia warstat prowadzony przez chłopaków z miuipolska.pl-ich czas i wiedza jednak kosztują, ale można się dogadać. Link do nich http://micenter.pl/o-nas/
 12. Dla tych co jeszce nie kupili. Basik jest fajny i wystarczający w nr 1 i 2 aby głośnik się przemieszczał. Słychać go wyraźnie i jest soczysty. Jak dla mnie nie zalewa pozostałych pasm.
 13. Proszę o zamknięcie tematu. Problem z tych, co sam zaistaniał i sam zniknął.
 14. Cześć. Win 10 nie widzi mojego fona. Banalne ale nie do końca. Po aktualizacji -ostatniej- zmarło nawet debugowanie. Jest na to rada? Jak sprawić aby komputer widział moje cacucho? Zapewne coś robię nie tak albo Antek kuleje-sam już nie wiem- poczytałem, pokombinowałem - i d*pa. Help me please. Na win 7- bajeczka, widzi, przesyła, kasuje-0everything all right. na win 10 - NIE!!!