Jump to content

Twardy

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Twardy

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note Pro

Recent Profile Visitors

391 profile views
 1. Poddałem się ...... oddałem w końcu do serwisu. O ile samo odblokowanie bootloadera i wgranie nowego softu da się ogarnąć, to niestety większym problemem będzie poradzenie sobie przez serwis z brakiem logowania się telefonu do sieci. Jak dotychczas informacje z serwisu nie są zbyt obiecujące więc obawiam się, że moja przygoda z Mi Note Pro niedługo dobiegnie do końca
 2. Niestety na razie nie mogę odblokować bootloadera więc jeszcze stoje w miejscu.
 3. Dzięki za podpowiedź ale ja już otrzymałem potwierdzenie możliwości odblokowania ponad tydzień temu i niestety nic to nie daje. Podczas Unlock po przejściu 99% wyskakuje komunikat: Znalazłem na oficjalnym forum XIAOMI wątek, w którym ludzie opisują, że mają ten sam problem i to niektórzy już od miesięcy obawiam się więc, że trochę się uziemiłem.
 4. Bardzo dziękuję za rzeczową pomoc. Niestety na chwilę obecną utknąłem na etapie odblokowania Bootloadera po instalacji najnowszego developerskiego chińskiego softu ze strony producenta. Jest jakiś problem najprawdopodobniej na serwerach XIAOMI z obdlokowywaniem Bootloadera przez MI UNLOCK. Jak uda mi się coś dalej zdziałać w temacie - dam znać.
 5. Witam wszystkich, to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Od razu na wstępie podziękuje wszystkim "mądralom", "alfom i omegom" itp z odpowiedziami typu "skorzystaj z googla" bądź "patrz na instrukcję" lub "skorzystaj z opcji wyszukaj". Za stary jestem na użeranie się z głupkami. Z mojego Mi Note Pro korzystałem dobrze ponad 2 lata bez aktualizacji softu itp. Zamówiłem go na alledrgo od chłopaczka, który siedział w Chinach i wysyłał telefony już z zainstalowanym MIUI Polska, więc nigdy nie musiałem w nim grzebać. Ostatnio jednak pojawił się problem. Telefon po kolejnym
 6. Witam, wszystkich! Jestem tu nowy więc wybaczcie jeśli coś napiszę nie tak. Stałem się niedawno posiadaczem Mi Note Pro. To co mnie zastanawia, to zwalnianie pamięci RAM. Z upływem dnia pamięci RAM robi się coraz mniej mimo jej czyszczenia z nieużywanych aplikacji. Czy ktoś również napotkał takie zjawisko? I jeszcze jedno pytanie (pewnie będzie to OFF TOP). Czy można jakoś zaistalować samą aplikację do zarządzania połączeniami na innym telefonie (np. SG 4)? Żonie bardzo spodobała sie opcja w moim Note Pro umożliwiająca nagrywanie połączeń Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...