Jump to content

Tokarsky

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c, Mi5S Plus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tokarsky's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Mam problem z dotykiem w moim Mi5S Plus. Mianowicie kiedy przebywam dłużej na zimnie, wyciągnę telefon z kieszeni to dotyk zaczyna wariować. Telefon sam klika w losowe miejsca na ekranie. Problem ustaje jak telefon się "ogrzeje". Na ekran mam naklejone szkło hartowane zajmującą całą powierzchnię ekranu, włącznie z ramkami (klej jest tylko na ramkach). Czy szkło hartowane może być przyczyną tego problemu?
 2. Pliki mogę normalnie przeglądać, nawet kiedy telefon już się nie chce ładować.
 3. Mi telefon pod komputerem ładuje się maksymalnie tylko do około 90%, do tego strasznie wolno.
 4. W moim Mi4c po 1,5 tygodnia użytkowania wylał się ekran, więc wysłałem telefon na gwarancję do Chin. Minęło 4 miesiące od naprawy, a telefon sprawuje się jak na razie normalnie.
 5. Telefon wrócił do mnie 4 marca. Jak na razie ekran działa poprawnie (dostałem znowu SHARPa). Mam nadzieję że znowu się nie popsuje.
 6. 2 tygodnie temu już umówiłem się ze sprzedawcą (Shenzhen Top-One Trading Co., Ltd), że ja mu odeślę telefon a on powinien mi go naprawić na gwarancji, na razie telefon jest już w Shenzhen na poczcie i czekam na koniec Chińskiego Nowego Roku aż chińczyk obierze paczkę. Wiecie w ogóle co może być przyczyną takiego uszkodzenia? Moje Mi4c miało ekran Sharpa, a telefon miałem tylko 1,5 tygodnia.
 7. Mam podobną sytuację w moim Mi4c, z tym że u mnie oprócz linijek bez pikseli mam takie dziwne rozmycie.
×
×
 • Create New...