Jump to content

heolix

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by heolix

 1. Pytanko do osób które korzystają z NFC i google play/płatność telefonem. Jak wygląda skuteczność komunikacji NFC, czy terminal zawsze od razu dobrze łapie sygnał przy płatności czy czasem trzeba przyłożyć drugi raz?
 2. Ja miałem dev miuipolska, ale miałem problemy z restartami(nawet codziennie). Zainstalowałem najnowszego globala stable i jest ok. Ostatnio zrobiłem update do 8.2 i jest gicior(up-time nawet kilkanaście dni).
 3. Próbowałem rożne ale to nie to samo
 4. Ja tęsknię za jedną rzeczą korzystając z androida, mianowicie z klawiatury Według mnie najlepsza klawiatura(przynajmniej jak korzystałem z wp 8.1)
 5. Android(6.0.1) - SwiftKey mi zamula w przeglądarce od Xiaomi, z prędkością taką jak pisałem na 4.4 teraz nie wstawia znaków, mimo iż na klawiaturze łapie kliknięcie + czasem nie działa spacja Ma ktoś na to jakąś radę? Szkoda że nie ma klawiatury z windows phone. Chyba najlepsza klawiatura z którą miałem do czynienia.
 6. Twrp miałem dobre 3.0.0 i 3.0.0.2. Romy za każdym razem instalowały się prawidłowo(nadpisywało twrp np. na starsza/nowsza), ale nie chciały się włączyć. Koniec końców zrobiłem tak jak Redmi2 polecił, problem rozwiązany. Dzięki za wsparcie!!
 7. Wywaliłem checki dotyczące wersji z miflasha i zainstalowałem china dev 6.9.23, zainstalował się, włącza się normalnie. Teraz wrzucę twrp i xiaomi.eu i mam nadzieje że będzie hulać
 8. Tak, sypie się dokładnie przez board version które nie jest ani 4.4 ani 5.* board_version: 4.7
 9. Spróbowałem miflasha ale dostaje "Missmatching image and device" Mogę jakoś sprawdzić partycje czy są prawidłowo zmienione pod andka 6 przed usunięciem checka w bashu i flashowaniu na chama?
 10. Próbowałem wipe data, chyba jedyny tego rezultat to uzyskanie bootloopa .Jak nie uda mi się dziś tego załatwić to spróbuje miflasha
 11. Hmm raczej tak - MIUIPolska_cancro_5.12.17_v7-4.4 + wchodziłem na system upewniając się że jest dobry numer. Zaktualizowałem twrp do 3.0.2.0 ale dalej jest problem, bootloop. Może spróbuje zainstalować inny rom.
 12. Zrobiłem update do 5.12.17, potem zainstalowałem ręcznie twrp(wersja 3.0.0). Próbowałem zainstalować zarówno 6.3.3 jak i najnowszy stable ale telefon stoi na logo mi kilka godzin więc chyba coś nie halo Any ideas? Zostaje miflash(nie mam dostępu dziś windowsa)? Próbowałem przywracać z backupa ale dalej to samo.
 13. Robiąc update do najnowszej wersj(tj. miui 8 android 6.0) z 5.12.5 muszę dalej instalować tą przejściową wersje 5.12.17?
 14. Przedwczesny alarm, po prostu była awaria Orange.
 15. Wie ktoś co zrobić jeśli bez powodu nie działa mi zasięg sieci? Wracając z pracy nagle przestało łapać sieć. Próbowałem z trybem samolotowym/restartowaniem telefonu/zmiana preferowanych sieci i dupcia dalej nic.
 16. Zmienili wygląd emotikonek w panelu notyfikacji? Na siódemce wyglądają jak rozpuszczona kupa
 17. Produkty Xiaomi szybko tracą na wartości(cenię). Kupiłem mi4 w styczniu za 200usd a teraz kosztuję 150 Podobnie spadła cena mi5 od czasu premiery
 18. Mam mi banda 1s niecały miesiąc, nagle bateria zaczęła strasznie szybko spadać, trzyma mi kilka dni, nawet po wyłączeniu powiadomień aplikacji.... Pół godziny po ładowaniu poziom bateri spadł o 6% :/ Miał ktoś podobny problem?
 19. Wygląda raczej na to że zgapili z iosa przełączanie aplikacji.
 20. Czy w ostatnich romach twrp został naprawiony czy dalej trzeba podmieniać?
 21. Jak długo mogę czekać aż wer łaskawie prześlę paczkę do mnie? W środę wysłałem im wydruki by ovatowali i jeszcze nie wysłali :/
 22. Ze sklepem jest bardzo dobra komunikacja, jak się zapytasz o zamówienie powinni wiedzieć kiedy wyślą paczkę
 23. Kilka dni zależy czy akurat kilka osób kupi z Europy bo sprzedawca wysyła jedną paczką do UK.
 24. 1. Czy aplikacje takie jak Browser/Poczta są powiązane z wersja romu czy są niezależne jak aplikacje z google play? 2. Czy jak Xiaomi tworzy kolejną wersję stable to po prostu bierze nowszego deva i zmienia jego numer ? Czy robi np. selekcje fix'ów/feature'ow i nie zawsze wszystko trafia do stable od razu?
×
×
 • Create New...