Jump to content

heolix

Użytkownicy
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi mi4 <3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

heolix's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Pytanko do osób które korzystają z NFC i google play/płatność telefonem. Jak wygląda skuteczność komunikacji NFC, czy terminal zawsze od razu dobrze łapie sygnał przy płatności czy czasem trzeba przyłożyć drugi raz?
 2. Ja miałem dev miuipolska, ale miałem problemy z restartami(nawet codziennie). Zainstalowałem najnowszego globala stable i jest ok. Ostatnio zrobiłem update do 8.2 i jest gicior(up-time nawet kilkanaście dni).
 3. Próbowałem rożne ale to nie to samo
 4. Ja tęsknię za jedną rzeczą korzystając z androida, mianowicie z klawiatury Według mnie najlepsza klawiatura(przynajmniej jak korzystałem z wp 8.1)
 5. Android(6.0.1) - SwiftKey mi zamula w przeglądarce od Xiaomi, z prędkością taką jak pisałem na 4.4 teraz nie wstawia znaków, mimo iż na klawiaturze łapie kliknięcie + czasem nie działa spacja Ma ktoś na to jakąś radę? Szkoda że nie ma klawiatury z windows phone. Chyba najlepsza klawiatura z którą miałem do czynienia.
 6. Twrp miałem dobre 3.0.0 i 3.0.0.2. Romy za każdym razem instalowały się prawidłowo(nadpisywało twrp np. na starsza/nowsza), ale nie chciały się włączyć. Koniec końców zrobiłem tak jak Redmi2 polecił, problem rozwiązany. Dzięki za wsparcie!!
 7. Wywaliłem checki dotyczące wersji z miflasha i zainstalowałem china dev 6.9.23, zainstalował się, włącza się normalnie. Teraz wrzucę twrp i xiaomi.eu i mam nadzieje że będzie hulać
 8. Tak, sypie się dokładnie przez board version które nie jest ani 4.4 ani 5.* board_version: 4.7
 9. Spróbowałem miflasha ale dostaje "Missmatching image and device" Mogę jakoś sprawdzić partycje czy są prawidłowo zmienione pod andka 6 przed usunięciem checka w bashu i flashowaniu na chama?
 10. Próbowałem wipe data, chyba jedyny tego rezultat to uzyskanie bootloopa .Jak nie uda mi się dziś tego załatwić to spróbuje miflasha
 11. Hmm raczej tak - MIUIPolska_cancro_5.12.17_v7-4.4 + wchodziłem na system upewniając się że jest dobry numer. Zaktualizowałem twrp do 3.0.2.0 ale dalej jest problem, bootloop. Może spróbuje zainstalować inny rom.
 12. Zrobiłem update do 5.12.17, potem zainstalowałem ręcznie twrp(wersja 3.0.0). Próbowałem zainstalować zarówno 6.3.3 jak i najnowszy stable ale telefon stoi na logo mi kilka godzin więc chyba coś nie halo Any ideas? Zostaje miflash(nie mam dostępu dziś windowsa)? Próbowałem przywracać z backupa ale dalej to samo.
 13. Robiąc update do najnowszej wersj(tj. miui 8 android 6.0) z 5.12.5 muszę dalej instalować tą przejściową wersje 5.12.17?
 14. Przedwczesny alarm, po prostu była awaria Orange.
 15. Wie ktoś co zrobić jeśli bez powodu nie działa mi zasięg sieci? Wracając z pracy nagle przestało łapać sieć. Próbowałem z trybem samolotowym/restartowaniem telefonu/zmiana preferowanych sieci i dupcia dalej nic.
×
×
 • Create New...