Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/10/2015 in all areas

 1. Dobra, czasem nie błyszczę intelektem.... Okazało się że w domu mam 2 sieci wifi i nie zauwazyłem, że łączył mi się z siecią, w której internet nie działa. Po przełączeniu na drugą sieć wszystko działa ok. Przepraszam za niepotrzebny topic, ale może kiedyś też ktoś będzie miał podobny problem i "objawy" i go to nakieruje do rozwiązania problemu. Temat do zamknięcia, Pozdrawiam.
  1 point
 2. To już niestety Twój obowiązek, żeby udowodnić, że towar już opłacono. Myślę że wystarczyłoby powołać się na poprzednią poz. ks. mag. Korzyść z opłaconego VATu jest taka, że zasilasz skarb państwa i jesteś uczciwym obywatelem. mogąc kupić od Ciebie telefon za, powiedzmy, 500 zł, lub za 400 zł i wziąć udział w loterii czy zaoszczędzę stówkę - wybieram los na loterię.
  1 point
 3. Powinna jeszcze mówić "zaraz stracisz rękę" albo "asta la vista baby"
  1 point
 4. Xiaomi i tak ma baaardzo niskie ceny w stosunku do konkurencji więc szukanie "byle jak najtaniej" mija się z celem, podróbki, refubrished, badziewie wgrane w telefon, lub problemy z IMEI (których ostatnio coraz więcej)... Także zapraszam do działu ze sprzedawcami na forum i tam się rozejrzyj. No i język polski oczywiście masz, jeżeli zaraz po zakupie wejdziesz na miuipolska.pl i zajrzysz do Instrukcji Instalacji romów MIUIPolska.
  1 point
 5. Takie zachowanie opaski świadczy o tym że zaraz wybuchnie Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
  1 point
 6. Nawet te pobrane online z baz MIUI? Z resztą tak czy tak oddaję swój telefon, ledwo odpalilem kilka gier i tylko 100mb RAMu mi zostało także to już mnie całkiem nakłoniło i do tego zachęcił mnie RN3.
  1 point
 7. nie instalowałbyś miui polska? Ironia Instalują miuipolska i bądź szczęśliwy.
  1 point
 8. Po co Acid powtarza gdzie kupować, po co jest dział sprzedawcy...
  1 point
 9. ja w porenczu miałem tak że pomimo tego ze mi przysłano karte ogarniającą lte to jeszcze musiałem samą usługę lte aktywować u operatora ostatnie pytanko bo widzę że wgranie miui polska jest uzależnione od tego z jakim softem kupiłem telefon. I teraz nie wiem czy mam wgrywać to recovery z kluczem testkey czy przez aktualizajcje/recovery ? mój soft jak pisałem wcześniej to: miui 7.0 7.00.66.00 (LHMCNCI) i jest PL Dobra, czyli skoro mam aplikacje updater (aktualizacje) to śmiało przez to ładuje aktualizację z pliku zip tak ??
  1 point
 10. Czytałem gdzieś że z LTE z Plusa są jakieś problemy, ja niestety nie mam w Plusie więc nie wiem.
  1 point
 11. Plotki? Zwykła fantazja dziennikarza pclab. Albo tego kogoś od kogo jest przepisany ten artykuł. Ah, nie doczytałem. Gizchina. ok.
  1 point
 12. Mam problem z Viperem, coś mi go ubija. Nie mam pojęcia i pomysłów jaka może być przyczyna, permissive aktywowany, viper jest dodany do autostartu. Jednak muszę go otworzyć żeby zaczął działać. Jakieś pomysły?
  1 point
 13. 1 point
 14. Sam odesłałem ~5 osób z forum do sprzedawcy z reklamacją, bo telefony nie posiadały nr. IMEI, nie mam pojęcia jak wiele osób poza forum miało podobny problem. Sprzedawca sprowadza telefony z niewiadomego źródła, z zasyfionym softem, prowadzi 3 różne sklepy, o różnych nazwach, Sat-Tv, Królik24, Xiaomi.com.pl... Dobry sprzedawca, pewny, nie potrzebuje 3 różnych sklepów. VAT, będzie lub nie, zawsze może kupić Insurance w IBG i wtedy VAT mu sklep zwróci...
  1 point
 15. u królika jest 600 zł z przesyłką w kraju bez ryzyka VAT, widzę że sporo osób od niego kupiło 290 telefonów i chyba nie trafionych telefonów (choć wiem że forum go nie lubi) Tak tylko że jak trafi Vat to musi zabulić 150 zł, są w chinach sprzedawcy pewni co sprzedają za 130 dolarów
  1 point
 16. No moze ceny byly by 10% wieksze. Ale mial bys wszystko na miejscu, po polsku, i ogolnie duzo +. A i tak cena by masakrowala telefony w tej cenie.
  1 point
 17. http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-3-332gb-lte-przedsprzedaz/ Stąd nikt z Was nie kupował?
  1 point
 18. Zmieniasz tylko: Nazwa: plus APN: plus Typ uwierzytelniania: PAP
  1 point


×
×
 • Create New...