Przetestowałem to i faktycznie, filmy z modem "eszdmana" kręcą się w 60kl/s, slowmotion 120kl/s.
Problem natomiast jest taki, że w wieczorem gdy pomieszczenie oświetlone jest żarówkami video praktycznie nie usuwa szumu kreskowego, więc mimo faktycznej ilości fps 50+ mamy też "skaczący obraz". Robienie zdjęć z aktywowanym modem też nie należy do przyjemności, bo podgląd jest 10-15fps, a kolory są strasznie "sprane".
Film poglądowy: Youtube - 1080_60fps & 120fps slowmotion Mi5