Jump to content

spexxyy

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

spexxyy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Zainstaluj z przeglądarki na telefonie/kompie. Mój tez nie widzi jak wiele innych apek, stad podesłałem linka.
 2. No to już możemy zamknąć ten wątek i kombinowanie: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tvn.player.tv
 3. Nie widzę aby dało się go ustawić jaki repeatera , więc trzeba go ustawić jako access point/bridge generalnie chodzi o to aby nie tworzył nowej podsieci tylko rozdawał IP z serwera dhcp z pierwszego routera. Poszukaj jak to na nim ustawić i powinno pomóc. Napewno trzeba na nim wyłączyć dhcp, ustawić bramę na pierwszy router, maskę taką samą jak w pierwszym routerze itd.
 4. Nie wiem jak ale po ostatniej aktualizacji zaczęło działać. raczej problem po stronie apki
 5. Router 2 masz ustawiony jako Repeater czy tworzy osobna podsieć Nat? Stawiam na to drugie wtedy komputer nie ma prawa zobaczyć mi boxa. Proste rozwiązanie tobistawienie routera 2 jako repeatera, jeśli się nie da to trzeba pokombinować. Z obrazka to nie wynika, wiec to moje domysły. Jak masz konkretnie skonfigurowana sieć i podsieć na routerach?
 6. Ze zmian - nie da się sideloadować aplikacji nie przystosowanych do android tv które wymagają specjalnych uprawnień . Przysisk instalacja jest wyszarzony. Nie wiem czemu ma to służyć ale mam nadzieje ze może czemuś dobremu przy kolejnej aktualizacji. Co ciekawe osoby z Mi na forum anglojezycznym polecają ze jeśli komuś to przeszkadza to powinien wrócić do poprzedniej wersji softu - jak to w Mi.
 7. Da się go zainstalować na najnowszym sofcie MM gdzie instalacja aplikacji spoza sklepu ze specjalnymi uprawnieniami jest zablokowana?
 8. Też się tego obawiałem ale ten poradnik zadziałał https://forum.xda-developers.com/android-stick--console-computers/amlogic/xiaomi-mi-box-mdz-16-ab-downgrade-t3737186 Dzieki niemu mogłem zrobić kopie licencji i mam dalej działającego netlixa i drm. W skrócie trzeba wgrać betę 1028 która ma roota, zrobić kopię powyższych danych. Potem zrobić downgrade do MM ( pierwszej wersji która ma root) i wgrać pliki. Potem sam się zaktualizuje do najnowszej MM. Wykonując krok po kroku u mnie wszystko działa.
 9. Nikt nic nie odpisał, więc kilka słów obiektywnie o 1560: PLUSY: Mam subiektywne wrażenie że obraz działa płynniej na filmach z netflix czy live tv (jak już się odpali) MINUSY Działają tylko 2 cory z 4 przez co system dostaje czkawek, działa mniej stabilnie - ... obecne od bety N 924 Najnowsza wersja aplikacji Youtube nie działa, bądź odpala film i zawiesza system (odinstalowanie aktualizacji rozwiązuje problem) - nieobecne na MM Nadal brak refresh rate - jak na MM Mam spore problemy z WiFi 5G i via USB na tej wersji (ciągłe buforowanie) nieobecne na MM Po dwóch dniach powróciłem do MM i chwalę sobie szybkość jego działania i czekam na RC lub oficjalny update.
 10. Czy na standardowym sofcie 6.0.1 działałam aplikacja TED pobrana z Google Play? U mnie aplikacja się uruchamia, ale gdy odpalam film to mam cały czas „kręciołka” by po chili otrzymać komunikat ze aplikacja się wywala.
 11. U mnie jest to samo. Jak ma się wyświetlić reklama to nie pojawia się ani reklama ani materiał, tylko szare tło. Wyczyszczenie danych w aplikacji ipla pozwala oglądać jeden materiał bez reklamy. Przy wykupionej opcji Ipla extra czyli bez reklam wszystkie materiały się otwierają, więc jest to Bug w aplikacji.
×
×
 • Create New...