Jump to content

Fafaq

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Fafaq

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Facebook., Messenger, wiele sms, co jakiś czas Instagram, kilka zdjęć i filmików aby sprawdzić jak to wszystko wygląda. Cały czas synchronizacja poczty + przeglądanie sieci , Aliexpress itp. No i Quick Charge Fantastyczna sprawa, wracasz wieczorem, podłączasz ładowarkę, idziesz pod prysznic - wracasz a tam tyle baterii że starczy na całą noc + połowę następnego dnia
 2. U mnie po pierwszym naładowaniu wygląda to mniej więcej tak . Zostało jeszcze 7 % więc myślę że jeszcze z 2,5 - 3 godziny zabawy by wytrzymał . Jak narazie jestem mega zadowolony. Wersja Global. Przesiadka z RN2 z tak zajechaną baterią którą ładowałem 2 razy na dzień aby ciągle być w kontakcie to jak przesiadka z roweru na ferrari.
 3. O którą wersję chodzi, przeczytałem wszystkie z grudnia i nie widziałem nic na temat łączenia partycji w Mi3. Czy jeśli zrobię aktualizacje z 4.4 i bliżej mi nie znaną wersja Miui będą jakieś problemy? ---------------- EDIT: https://miuipolska.pl/miui-5-12-3/ Czyżby chodziło o tę wersję jako ostatnią z Androidem 4.4 jako ostatnią ? Rozumiem że mam najpierw zainstalować tę wersję, uruchomić zrobić full wipe i dopiero wtedy instalować wersję https://miuipolska.pl/miui-6-8-11/ .
 4. A ta wersja będzie OK ? Osoba dla której to robię nie jest jakoś mocno wymagająca. Wystarczy jej aby było bez reklam i dobrze przetłumaczony na język Hiszpański. https://miuipolska.pl/miui-6-8-11/
 5. Świetnie . Dzięki za pomoc i przepraszam za kłopot
 6. Cześć, przyjechali do mnie znajomi z Hiszpanii i jak się okazało jeden z nich ma Mi3W. Jest to wersja kupiona z Amazonu, z tego co pamiętam wersja z Androidem 4.4 . Generalnie rom jest tragiczny, reklamy, kiepskie tłumaczenie itp. Myślałem że wgram chłopakowi MIUI Polska , ale będzie miał wtedy dostępny język polski, angielski i chiński. A potrzebny jest Hiszpański. Ma ktoś może jakąś ciekawą wersję MIUI na Mi3 z tym językiem ?
 7. Ja z kolei miałem problem na starszym romie (nie pamiętam dokładnie daty, ale prosto z produkcji, jakaś wersja z października) że łączyło mnie z głośnikiem bluetooth i gdy uruchamiałem muzykę to słyszałem pół sekundy utwór, cisza przez 5 sec i znów pół sekundy muzyki i cisza. Tak jakby ktoś włączył film full HD na internecie 1mb. Zaktualizowałem rom do najnowszego , jednak nie miałem możliwości sprawdzenia jak teraz będzie się zachowywać.
×
×
 • Create New...