Jak zaczną kraść tłumaczenia to zawijam manatki. Kupię HTC M8 i tyle.
Wysłane z MI4 W
Dochodzi do tego fakt że po 4 latach nic z tego nie ma. Spędzam każdą chwilę wolną na MIUI, MIUIPolska, skryptem xiaomi.eu, forum te i xiaomi.eu. Razem z Ingbrzy robimy w piątki multi, porty, uczymy tłumaczy jak zacząć. Nic z tego nie mam. Jak jadę na urlop to tam gdzie internet by wieczorami robić to nadal. Życia prywatnego brak w zasadzie. A oni na tej durnej konferencji chwalą się 28 językami od stron fanowskich. Pamiętacie ten filmik co wszyscy robili na konferencje? Ze ludzie ze świata życzą im wszystkie dobrego i takie tam? Mnie nie było. Jak przeczytałem ze w tym filmiku ma być więcej niż jedna osoba, ze trzeba trzymać czy mieć grafikę z napisem, że na powietrzu... Powiedziałem żeby sie odp... I tyle było w temacie.
No dobra mam od nich i od znajomych z ibuygou telefony. Ok. Ale nie mam powiązania z Xiaomi. Wystarczy pstryk palcami i nie będę potrzebny. Bo kur.. jakiś chińczyk będzie mnie koordynowal jak mam tłumaczyć (sic).
Teraz ten crowdin. Zamiast wziąć mnie, albo no chociaż poprosić to każdy może tłumaczyć. Ja nie będę w tym uczestniczył.
Wysłane z MI4 W