Jump to content

Redmi 3 Odblokowanie Bootloadera

Recommended Posts

Siema wszystkim. Zaznaczam, że jestem nowy na forum. :) Zdecydowałem się na zakup Redmi 3, w tym tygodniu go zakupię u Goldiego :) Chciałbym się dowiedzieć czy mogę już poczynić jakieś kroki do odblokowania bootloadera czy wszystkie procesy z tym związane mogę zrobić dopiero po otrzymaniu telefonu. Nigdy nie bawiłem się w modyfikacje, jednak wiem, że nie będę miał z tym problemu, jedyna sprawa jest taka, że nie wiem jak dokładnie wyglądają sprawy z bootloaderem (odblokowaniem go) przeczytałem wiele, większość na temat bootloadera w Redmi Note 3, jednak nie wiem jak wygląda to w Redmi 3 i co mogę zrobić w tej kwestii. Dzięki za pomoc i podpowiedzi :)

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@fake4r Ja zrobiłem zgodnie z procedurą z pierwszego postu tego tematu. W powodzie odblokowania napisałem: "I want to instal a unofficial MIUIPoland rom with polish language" - coś w tym stylu. W

Na forum miui zapowiedzieli wydanie ROMu w wersji developerskiej na dzień prezentacji Mi5, więc za tydzień powinno się już dać  

nie przez fastboot a przez download mode

Posted Images

A więc jak w tej chwili najlepiej dokonać odblokowania bootloader? Mam Note LTE i czekam teraz na Redmi 3 który dojdzie do mnie prawdopodobnie za około tydzień. Czy mogę teraz złożyć wniosek o odblokowanie? Czy się nie przeterminuje? Czy też czekać aż dostanę telefon i wtedy dopiero? Konto na Xiaomi mam od ponad roku. Jaka jest obecnie najskuteczniejsza procedura może ktoś po krótce wyjaśni bo przez ten czas od kiedy ludzie próbują odblokować bl od wersji Note 3 co chwilę jakieś nowe kombinacje i sam już nie wiem jak to najlepiej zrobić.

Edited by fake4r

@fake4r

Ja zrobiłem zgodnie z procedurą z pierwszego postu tego tematu. W powodzie odblokowania napisałem: "I want to instal a unofficial MIUIPoland rom with polish language" - coś w tym stylu. Wniosek wysłałem 31 stycznia około 20, decyzję otrzymałem dzisiaj (przez 2 tygodnie jeszcze nie pracowali). Telefonu jeszcze nie mam także nie napiszę, czy proces odblokowania przebiegł pomyślnie :) 

Edited by cincin27
  • Like 1

Witam, dostałem pozwolenie na odblokowanie bootloadera (czekalem 13 dni), ale unlock tool niestety zeznaje że urządzenie unsuported... trzeba czekac na kolejną wersję unlock toola, pewno wyjdzie jak za 2 dni wydadzą developer rom.

Czy to prawda że taka zgoda na odblokowanie jest ważna tylko 30 dni?

Ja dostałem zgodę na odblokowanie, ale niestety jest problem. Przy 50% wyświetla problem z weryfikacją. Dodam, że mam jakiś dziwny rom z językiem polskim a oficjalnego miuipolska jeszcze nie ma. A dodatkowo aplikacja updater nie działa żeby wrzucić jakiś chiński rom. Jakieś pomysły co zrobić?

• 3 weeks later...

Dzień dobry!

Nie wiem, czy dobrze, że rozpoczynam wątek, ale cóż... Zaryzykuję :)

Mam telefon z wgranym MIUI.eu bez odblokowanego bootloadera. Nie dałem rady czekać na smsa od chińczyków :)

Dostałem dziś zgodę na odblokowanie, więc zacząłem proces. Niestety po 50 proc. realizacji wyskakuje mi komunikat "Couldn,t verify device".

Ktoś, coś? Czy przyczyną może być wgrany eu bez boota?

Z góry dziękuję z odp. :)

Dobra, usystematyzujmy moją sytuację :) Mam wgranego xiaomi.eu 7.1 (stabilna). Dostałem zgodę na unlock boota.

Co mam teraz zrobić i jak, żeby odblokować bootloadera? Nie mogę aktualnie, proces zatrzymuje się na 50 proc. 

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...