rafison

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rafison

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś sprzedawałem Redmi 3s, przywróciłem go do ustawień fabrycznych, oddałem nowemu właścicielowi po czym otrzymałem informacje że moje zdjęcia nadal są na urządzeniu, nie wszystkie, ale były. Z konta oczywiście się wylogowałem( inaczej bym nie przywrócił telefonu), nic poza zdjęciami nie zostało, ale zastanawia mnie jak to możliwe że po restarcie do ustawień fabrycznych zostało część moich danych na telefonie. Rafał
 2. Na romie częściowo spolszczonym miałem niecałe 700 MB wolnego RAM'u po wyczyszczeniu, na tym romie na zablokowany bootloader mam cały czas po wyczyszczeniu około 1 GB, telefon chodzi sprawniej, bardzo dobrze spolszczony, GPS nie resetuje telefonu, pogoda działa, nie ma chińskich aplikacji, bateria trzyma tak samo a może i lepiej więc z mojej strony mogę jak najbardziej polecić instalacje. Jedyne co nie działa to pilot, ale nie używam więc mi to nie przeszkadza.
 3. Jest również instrukcja. Natomiast nie rozumiem punktu 3 https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ 3. Instalacja recovery Windows: Pobieramy i rozpakowujemy w dowolnym miejscu MIUIPolska_instalator_recovery Umieszczamy pobrane wcześniej recovery (twrp.img) w rozpakowanym katalogu instalatora MIUIPolska Otwieramy wiersz poleceń (ctrl+shift+prawy przycisk myszy) Wpisujemy: Flash_TWRP.bat Linux: Przechodzimy do fastboot (przycisk głośność-dół + power) W terminalu: fastboot flash recovery twrp.img fastboot boot twrp.img Z menu „Install” instalujemy pobrany wcześniej rom MIUIPolska.
 4. Mam ten sam problem w swoim Redmi 3. Pod oryginalnym kablem nie da się ani ładować ani przesyłać pików, bo po chwili po prostu przerywa połączanie. Pod ładowarką nie ma tego problemu ładuje i nie przerywa. Na kablu od Nokii nie ma problemu z połączaniem z komputerem.
 5. Musisz mieć ROM deweloperski żeby odblokować bootloader, a ten nie został jeszcze wypuszczony Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 6. Jeżeli na moim obecnym romie nie działa aplikacja Updater to będę mógł na tym romie wgrać dev jak wyjdzie i odblokować bootloader?
 7. Dziękuje bardzo za informacje. Pozdrawiam Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 8. Nie zwróciłem może uwagi na to że musi być deweloperski, ale dzięki za informacje. To pozostaje czekać. Tylko co zrobić jak nie działa Updater, jak wgrać deweloperke?
 9. Ja dostałem zgodę na odblokowanie, ale niestety jest problem. Przy 50% wyświetla problem z weryfikacją. Dodam, że mam jakiś dziwny rom z językiem polskim a oficjalnego miuipolska jeszcze nie ma. A dodatkowo aplikacja updater nie działa żeby wrzucić jakiś chiński rom. Jakieś pomysły co zrobić?
 10. Faktycznie to gniazdo.Tylko najdziwniejsze jest to że zrywało jak ruszałem wtyczka przy telefonie a nie PC. No nic temat można usunąć. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 11. Normalnie używam Wi-Fi do przesylania plików, ale miałem duże pliki i chciałem szybciej przez kabel. Przy ładowaniu nie ma tego problemu.
 12. Witam, Mam Redmi 3 i podczas połączenia z komputerem na kablu telefon musi leżeć całkowicie bez ruchu ponieważ lekkie ruszenie kablem przy telefonie zrywa na sekundę połączenie. Oczywiście od razu łączy się ponownie. Czy też tak macie, bo nie wiem czy telefon na gwarancje oddać. Pozdrawiam