Jump to content

Spolszczenie aplikacji do obsługi transmittera FM - ROIDMI


baku1991

Recommended Posts

Witam wszystkich. Postanowiłem założyć ten wątek, gdyż zająłem się tłumaczeniem na język polski aplikacji do obsługi ładowarki samochodowej / transmitera FM - RoidMi

Co prawda temat o samym urządzeniu już istnieje tutaj, aczkolwiek chciałem by ten był przeznaczony na dyskusję tylko o samym tłumaczeniu. Z kolejnymi aktualizacjami będę wrzucał do pierwszego posta link z kolejnymi wersjami po polsku i w ten sposób będzie porządek. W tamtym temacie rzucałem linkami trochę na ślepo i dookoła i chciałbym żeby było przejrzyście.

---------------------------------------------------------------------------------

Dzięki uprzejmości Marcin.M mamy folder na mega, z którego od teraz będziemy pobierać RoidMi. Kolejne wersje będą oznaczane we wspomnianym folderze zgodnie z ich numerami.

 

Aby przejść do folderu kliknij tutaj.

 

 

 

Edited by baku1991
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kolega Nadim ma sporo racji, ten serwis hostingowy wyjątkowo wredne formy "reklamy" serwuje. Na systemowej przeglądarce zaraz po załadowaniu witryny potrafi tak zasyfić ostrzeżeniami o pseudo wirusach, że jedyną opcją jest zamknięcie strony.

Wysłane z MI 4W przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Niestety aplikacja zmieniła się diametralnie i z tamtego tłumaczenia niewiele się przyda. Z plusów to tyle, że oficjalnie jest po angielsku tylko mając ustawiony w telefonie język polski tego nie widać. Tymczasowo przerobiłem aplikację tak byście mieli ją po angielsku. Nad tłumaczeniem będę pracował, ale to potrwa.

Wersja tymczasowa do pobrania z dysku Mega tak jak poprzednie moje tłumaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś kupi to nowsze wersje Roidmi to fajnie gdyby mi pomógł z tłumaczeniem bo ja nie wiem czy będę kupował jeszcze (aktualnie nie mam samochodu :P ), a fajnie by to było ogarnąć wizualnie czy się napisy mieszczą i czy się trzymają kupy ;-)

Narazie coś dłubię powoli, kto by chciał pomóc to zapraszam do tematu z tłumaczeniem.

 

BTW. Jest już angielska wersja strony. Jeśli zmęczymy to tłumaczenie to napiszę do nich maila żeby go zamieścili w oryginalnej aplikacji.

Link to comment
Share on other sites

Przetłumaczyłem ile mogłem póki co, możecie pobierać polską wersję językową i testować.

 

I tutaj moja prośba o pomoc. Nie mam aktualnie dostępu do mojej Roidmi i nie miałem jak przetestować działania w praktyce. Jeśli jakiś napis jest niepoprawny, nieadekwatny, nie mieści się lub wyświetla się coś w obcym języku, koniecznie zrób screenshot i wrzuć w ten temat i na pewno coś z tym poradzimy :-)

Liczę na Waszą pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2016 o 11:06, baku1991 napisał:

Nowa aplikacja obsługuje teraz wszystkie urządzenia z serii Roidmi, czyli bodaj 4 na tę chwilę.

Przy pierwszym uruchomieniu i konfiguracji urzędzenia jest błąd. Jest napisane aby ustawić na częstotliwość ",0" a powinno byc chyba "96,4".

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info, ale rzuć Screenshot, nie wiem jak to wygląda bo nie mam Roidmi.

Jak już zrobisz screenshot to zmień język w telefonie na angielski i zrób drugi screenshot w tym samym miejscu co się wyświetla po angielsku.

Link to comment
Share on other sites

tłumaczenie jak najbardziej na plus Dziękuje za dobrą robotę , mam też  prośbę czy jest opcja by wyłączyć dźwięk "przeładowywania" podczas zmiany utworu wstrząsem ?? jest on bardzo uciążliwy podczas słuchania głośniejszej muzyki , tym bardziej że nie działa to płynnie ponieważ jest muzyka , dźwięk przeładowania karabinu później znów ta sama muzyka i dopiero nowy utwór

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Piszesz jak by Ci ktoś to wciskał na siłę. Ja też wielu rzeczy nie kupuję i nie mówię tym, którzy kupują, że to bez sensu. Ja z Roidmi korzystam i jestem zadowolony. Ty nie korzystasz i zakładasz, że jest do kitu. Wolno Ci.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, homman napisał:

Cała lista jest.

Każdy rapid, każdy fiat. Każdy japoniec.

Jak każdy japoniec ??

co Ty piszesz ??

w moim lexusie działa wyśmienicie , to samo jest w toyotach , w hondach i pewnie w mazdach i nissanach  chodź tu nie mam pewności bo nie sprawdzałem, 

zresztą za parę złoty na alledrogo zawsze można kupić kompatybilne gniazdo i wymienić, co jest banalnie proste .

 

Link to comment
Share on other sites

Nie ma co polemizować. Dla jednych jest bez sensu, dla innych wręcz przeciwnie. Temat jest o tłumaczeniu więc nie bardzo bym chciał żeby ktoś tu żale wylewał, że mu się nie podoba i nie kupi. Wolny wybór.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...