Jump to content

kriho

Użytkownicy
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kriho

 1. W instrukcji naprawy NVRAM jest napisane "kliknij Format". Gdzie trzeba kliknąć, bo nie widzę przycisku "format"?
 2. Cześć, a jaką wersję MIUI mają te 2/16 Mi Maxy u goldway'a? 7 czy 8?
 3. W końcu, po 4 lub 5 dniach zawieszenia również moja pastylka się rozładowała (w międzyczasie zafundowałem jej noc pobytu w zamrażalniku i w lodówce). Dziś wróciła do życia, po naładowaniu jak na razie działa dobrze. Mam nadzieję, że nic jej nie będzie po tych eksperymentach z niskimi temperaturami. Jednak cierpliwość się przydała.
 4. No to jest nadzieja:) Mam jeszcze jedno pytanie, czy jakoś przyśpieszałeś rozładowanie, tzn. wkładałeś do lodówki lub zamrażalnika?
 5. Też tak mam - identycznie, opaska kupiona na gearbest. Diody świeca delikatnie, nie można sparować, nie ładuje się, po prostu jest jakby zawieszona. Być może trzeba poczekać aż się rozładuje. Może jednak ktoś ma jakiś inny pomysł co z tym zrobić? Jak ją przywrócić do życia?
 6. Masz tu wszystko co trzeba: http://chinskiecuda.pl/2016/01/25/jak-uruchomic-rtsp-telnet-ftp-serwer-www-w-xiaomi-xiaoyi-yi-smart-ants/
 7. W sumie nie rozumiem,dlaczego nasz Roidmi nie ma funkcji głośnomówiącej, to chyba kwestia odblokowania tego programowo. Nadaje wszystkie dźwięki (z gier, filmów, muzyki,nawigacji i innych aplikacji), tylko rozmówcy nie słychać. Może da sie to odblokować... Może to kwestia czasu jak jakiś "magik" to odblokuje
 8. http://bbs.xiaomi.cn/t-12391692
 9. Zwykłą pocztą, dochodzi od 10 do 50 dni chociaż Roidmi to wyślą pocztą rejestrowaną, to raczej bliżej 10 dni
 10. Z tym kablem jako antena to chyba jakieś nieporozumienie, bo roidmi transmituje,a nie odbiera FM. Czy może się mylę i do transmisji też antena jest pomocna? Zresztą nieważne, bo niepotrzebna. Dźwięk jest czysty, słychać różnicę między mp3,a FLAC na korzyść tej drugiej oczywiście. A ta aktualizacja do 2.0 to nie chodziło o hardware,czyli roidmi 2.0? Z tłumaczenia chińskich krzaczków w translatorze mi wyszło,że to był konkurs na pomysły - propozycję nowych możliwości roidmi Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka
 11. Korzystam z Roidmi nieustannie, jestem z niego bardzo zadowolony, jeśli masz samochód i jeździsz nim często to nie będziesz mógł bez niego życ:) Jedyna rozterka to będzie "czego dziś posłuchać?" Podczas użytkowania należy pamiętać tylko,że przy uruchamianiu auta (przynajmniej u mnie) wszystko gaśnie i jeśli wcześniej kluczyk był przekręcony w trybie akumulatora to Roidmi się rozłączy i ponowne sparowanie z tel. może trzeba będzie wykonać ręcznie. Ja już przy wsiadaniu pilnuję się, żeby nie przekręcać kluczyka do połowy przed odpaleniem auta.
 12. 100% stereo, sprawdzone w praktyce.
 13. Spotify nie załapał się u mnie do autoodtwarzania, ale podejrzewam, że jak puścisz z niego muzykę ręcznie to będzie słychać na głośnikach samochodowych. Np. u mnie odtwarza dźwięk z wideo (teledyski, filmy) więc czemu miałoby nie słychać spotify?
 14. Znalazłem to tu: http://en.miui.com/thread-206545-1-1.html
 15. baku, a to nie są Twoje releasy tej apki? https://github.com/kkszysiu/mifm/releases
 16. Ciekawe, co zmienia ten update i czy polskie tłumaczenie nie zniknie po tej aktualizacji..
 17. Chyba jednak ma znaczenie, np. jak stoisz w korku 1godz. albo dłużej, wykonujesz dziesiątki rozmów , ktoś z nudów szuka stacji radiowej i natrafia na te rozmowy na fali np 96.4mhz i ma ubaw. A jeśli np. ktoś wie, że masz taki bajer w samochodzie? Jedzie kilka samochodów za tobą i nasłuchuje.. To oczywiście tylko takie moje teorie spiskowe:)
 18. Witam! U mnie też nie przesyła rozmowy na radio(głośniki samochodowe), ale muzyka, komunikaty nawigacji i inne dźwięki różnych aplikacji przesyła. Jak ktoś do mnie dzwoni to słychać dzwonek (dźwięk "roidmiowy"), ale jak odbiorę rozmowę, to już nie słychać przez radio, tylko w telefonie. Może jest w tym jakiś sens, że nie nadaje rozmów przez radio, bo teoretycznie można by podsłuchać taką rozmowę stojąc lub jadąc obok samochodu. Pamiętajmy, że transmisja idzie w eter. Sprawdziłem, nastawiłem sobie radio w drugim telefonie na 96,4 mhz i odszedłem kilkadziesiąt metrów- słychać muzykę super, więc rozmówcę też byłoby słychać.
×
×
 • Create New...