Jump to content

kriho

Użytkownicy
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note WCDMA

Recent Profile Visitors

733 profile views

kriho's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. W instrukcji naprawy NVRAM jest napisane "kliknij Format". Gdzie trzeba kliknąć, bo nie widzę przycisku "format"?
 2. Cześć, a jaką wersję MIUI mają te 2/16 Mi Maxy u goldway'a? 7 czy 8?
 3. W końcu, po 4 lub 5 dniach zawieszenia również moja pastylka się rozładowała (w międzyczasie zafundowałem jej noc pobytu w zamrażalniku i w lodówce). Dziś wróciła do życia, po naładowaniu jak na razie działa dobrze. Mam nadzieję, że nic jej nie będzie po tych eksperymentach z niskimi temperaturami. Jednak cierpliwość się przydała.
 4. No to jest nadzieja:) Mam jeszcze jedno pytanie, czy jakoś przyśpieszałeś rozładowanie, tzn. wkładałeś do lodówki lub zamrażalnika?
 5. Też tak mam - identycznie, opaska kupiona na gearbest. Diody świeca delikatnie, nie można sparować, nie ładuje się, po prostu jest jakby zawieszona. Być może trzeba poczekać aż się rozładuje. Może jednak ktoś ma jakiś inny pomysł co z tym zrobić? Jak ją przywrócić do życia?
 6. Masz tu wszystko co trzeba: http://chinskiecuda.pl/2016/01/25/jak-uruchomic-rtsp-telnet-ftp-serwer-www-w-xiaomi-xiaoyi-yi-smart-ants/
 7. W sumie nie rozumiem,dlaczego nasz Roidmi nie ma funkcji głośnomówiącej, to chyba kwestia odblokowania tego programowo. Nadaje wszystkie dźwięki (z gier, filmów, muzyki,nawigacji i innych aplikacji), tylko rozmówcy nie słychać. Może da sie to odblokować... Może to kwestia czasu jak jakiś "magik" to odblokuje
 8. http://bbs.xiaomi.cn/t-12391692
 9. Zwykłą pocztą, dochodzi od 10 do 50 dni chociaż Roidmi to wyślą pocztą rejestrowaną, to raczej bliżej 10 dni
 10. Z tym kablem jako antena to chyba jakieś nieporozumienie, bo roidmi transmituje,a nie odbiera FM. Czy może się mylę i do transmisji też antena jest pomocna? Zresztą nieważne, bo niepotrzebna. Dźwięk jest czysty, słychać różnicę między mp3,a FLAC na korzyść tej drugiej oczywiście. A ta aktualizacja do 2.0 to nie chodziło o hardware,czyli roidmi 2.0? Z tłumaczenia chińskich krzaczków w translatorze mi wyszło,że to był konkurs na pomysły - propozycję nowych możliwości roidmi Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka
 11. Korzystam z Roidmi nieustannie, jestem z niego bardzo zadowolony, jeśli masz samochód i jeździsz nim często to nie będziesz mógł bez niego życ:) Jedyna rozterka to będzie "czego dziś posłuchać?" Podczas użytkowania należy pamiętać tylko,że przy uruchamianiu auta (przynajmniej u mnie) wszystko gaśnie i jeśli wcześniej kluczyk był przekręcony w trybie akumulatora to Roidmi się rozłączy i ponowne sparowanie z tel. może trzeba będzie wykonać ręcznie. Ja już przy wsiadaniu pilnuję się, żeby nie przekręcać kluczyka do połowy przed odpaleniem auta.
 12. 100% stereo, sprawdzone w praktyce.
 13. Spotify nie załapał się u mnie do autoodtwarzania, ale podejrzewam, że jak puścisz z niego muzykę ręcznie to będzie słychać na głośnikach samochodowych. Np. u mnie odtwarza dźwięk z wideo (teledyski, filmy) więc czemu miałoby nie słychać spotify?
×
×
 • Create New...