Skocz do zawartości

Mi pc suite


Frty

Rekomendowane odpowiedzi

Odinstalować, poszukaj w sieci program USB device, odinstalować w nim wszystkie sterowniki od xiaomi, redmi, mediatek, Android i co ci jeszcze przyjdzie do głowy że może pochodzić od telefonu. Restart komputera i instalujesz od nowa

XRN2 by Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program ma nazwę "USB device" na pewno?
Odinstalowałem MiPS, sterowniki z menedżera urządzeń restart zainstalowałem wszystko i to samo, jakieś pomysły?

Jak tu nie być pesymistą gdy już na takim etapie są problemy?

Edytowane przez Axles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy moje problemy zawsze są jakieś niestandardowe, że nikt pomóc nie umie czy za skomplikowane? Nie wierzę, że nikt nie miał z tym problemów i nie wie jak rozwiązać.

Zainstalowałem wszystkie sterowniki z paczki kolegi Lamcza i d*pa blada, Mi PC Suite nie widzi telefonu, a ten jest spod windowsa normalnie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli masz problem w ogóle z podłączeniem? Mi sie to też zdarzało zwłaszcza na win 7. Spróbuj tak

1. Podłączyć i dać tethering przez usb.. Zobaczyć czy wykryje cokolwiek

2. Wywalić wszystko z menagera urządzeń. Podłączyć bez debugowania i włączyć debugowanie, wywalić mi suite

3. Sprawdź czy masz windowsa frameworki aktualne w windows update

4. Windows update na automatyczne inst. Sterów

5. I taka prawda że powinno chodzić, jak nie do zmień usb zrestartuj telefon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Już za późno, zrobiłem MiFlash 2 spsoobem i chyba okazał się łatwiejszy niż to wynikało z ilości poleceń bo: http://scr.hu/0qob/ghv45
Obecnie telefon się uruchomił ponownie mam logo Mi i napis Android i lecą kropki.

Ad 2. Wszystko to i więcej próbowałem bez efektów, uruchamiałem nawet Win8.1 bez wymuszenia podpisywania sterowników

Ad 3. Wszystko mam aktualne, ale instalowane ręcznie (nie chcę 10tki :-)

Ad 4. Gdzie jest te automatyczne instalowanie sterowników?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 17.01.2016 o 09:00, Marcin.M napisał:

Odinstalować, poszukaj w sieci program USB device, odinstalować w nim wszystkie sterowniki od xiaomi, redmi, mediatek, Android i co ci jeszcze przyjdzie do głowy że może pochodzić od telefonu. Restart komputera i instalujesz od nowa

XRN2 by Tapatalk

Witam, mi przed chwilką pomogło odinstalowanie wszystkich sterownikow od htc, bez uruchamiania pc ponownie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Hej, nie chcę koledzy nowego tematu zakładać więc zapytam się tutaj. Otóż nie mogę się połączyć z programem mi pc suite, ale telefon jest wykrywany w trybie mtp i ptp czyli niby wszystko działa. Moje pytanie czy mimo tego, że w pc suite mi się nie łączy (tak jak wyżej było napisane że pc suite nie działa z nowyszymi tel [mi5s]) to czy zadziała mi MIFLASH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...