Skocz do zawartości

Lite Mode - problem z uruchomieniem telefonu


megane_1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post i zwracam się do Was o pomoc. Od kilku dni posiadam Redmi Note 2 i "bawiąc" się ustawieniami sprawdziłem tryb "Lite mode" - efektem czego po ponownym uruchomieniu telefon nie uruchomił się, ładuje cały czas jakby miał zamiar, ale nic z tego. Szukałem postów z podpowiedziami, ale poza jednym, który został zamknięty odpowiedzi nie znalazłęm (http://miuipolska.pl/forum/topic/6164-brak-systemowego-launchera-miui/#comment-75399) - a odpowiedź, która tam została udzielona jest dla mnie nie zrozumiałą tak samo jak Turtorial instalacji polskiej wersji http://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/

 

Moje pytanie brzmi, czy mogę w prosty sposób wyłączyć ten tryb? (Lite mode)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem mam telefon kilka dni, to samo tyczy się całego systemu - uczę się go na nowo, to mój pierwszy xiaomi. Jakie oprogramowanie muszę pobrać aby wejść w recovery? W tej chwili nie mam żadnej łączności z telefonem - pobrałem oprogramowanie oficjalne ze strony Miui, ale nie doszło do wykrycia zawartości. Czy mogę prosić aby było to opisane krok po kroku, co miałbym zrobić? Jakie oprogramowanie pobrać?  

Swoją drogą bardzo się rozczarowalem tym oprogramowaniem, jest to luka w systemie, o której chyba mało kto wie pierwszy raz odpalajac ten telefon, chyba że tylko nieliczne egzemplarze tak reagują jak mój  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci za pomoc, ale ciężko z tej pomocy skorzystać.

Przestudiowałem Twój post z linku który zamieściłeś (wspomniałem o tym na wstępie). Z tego co tam napisałeś stosuję metodę 2: Flashify

"

Instalacja wymaga dostępu do ROOT w posiadanym systemie (Panel sterowania > Uprawnienia > Root).Jeśli nie mamy ROOT musimy pobrać chiński rom dev i zainstalować przez Updater:

"

W jaki sposób mam to zrobić? Rozumiem, że tą aplikację mam zainstalować na telefonie? Mój telefon nie reaguje, nie mogę go uruchomić. Na PC zainstalowałem Mi PC Suite, ale ona też nie może nawiązać kontaktu z telefonem, podczas synchronizacji dochodzi do 50% i się zatrzymuje. Fastboot jestem w stanie uruchomić, ale poza "obrazkiem z psem i androidem" nic się nie dzieje - próbowałem Metodą nr 1.

Czy miałbyś jeszcze jakieś wskazówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...