Jump to content

Aktualizacja MI4i

Recommended Posts

Hej pomóżcie kupiłem Mi4i od Goldway było na nim niby Miui Polska 5.9.24 coś takiego chciałem aktualizację zrobic ale wywaliło mi błąd , więc poleciałem zgodnie z poradnikiem zainstolawałem chiński rom apkę flash i odpaliłem z niej Boot.img ale nie przeniosło mnie do Recovery i nie mogę teraz nic zainstalowac :( ani z plikacji updater ani nie moge wejsc w recovery :( usunąłem i zanstalowałem apke flash i teraz wogóle nie działa wkółko komunikat "cheking for root " nie wiem co robic ??? pliss help odpaliłem jakoś boot.img tylko teraz w kółko mi robi reboot :( teraz to juz wogóle zgłupiałem :( albo sie w kółko odpala albo jak sie odpala przytrzymam vol - to pokazuje mi sie grafika Miui Fastboot ale nic pozatym w nic nie mogę wejśc 

Edited by Pytka
Hej pomóżcie kupiłem Mi4i od Goldway było na nim niby Miui Polska 5.9.24 coś takiego chciałem aktualizację zrobic ale wywaliło mi błąd , więc poleciałem zgodnie z poradnikiem zainstolawałem chiński rom apkę flash i odpaliłem z niej Boot.img ale nie przeniosło mnie do Recovery i nie mogę teraz nic zainstalowac  ani z plikacji updater ani nie moge wejsc w recovery  usunąłem i zanstalowałem apke flash i teraz wogóle nie działa wkółko komunikat "cheking for root " nie wiem co robic ??? pliss help odpaliłem jakoś boot.img tylko teraz w kółko mi robi reboot  teraz to juz wogóle zgłupiałem  albo sie w kółko odpala albo jak sie odpala przytrzymam vol - to pokazuje mi sie grafika Miui Fastboot ale nic pozatym w nic nie mogę wejśc 

Jaki boot.img znowu?

Recovery jest w recovery.img i to miałeś wgrać przez flashify.

Wysłano z MI Note

Ale w recovery nie po rozpakowaniu nie recovery.im tylko boot.img

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

I jakieś tam inne img fakt pomyliłem się tylko i tak nie widzę recovery.img

Znajomy informatyk próbował wrzucić chiński Rom przez miflash i nie da się ponoć po 10 sekundach się rozlacza masakra :-( jest jakiś serwis w pl? Bo ja już nie mam sił miał to byc prezent na świeta a teraz to tylko cegła :-(

Podłączyłem tel mi pc suite niby go wykrył i od razy przystępuje do flashowania  tylko problem w tym ze staje na 50 % i nic sie nie dzieje hmm miał ktoś tak w poradniku czytałem ze trzeba wybrac rom a tu mi z automatu flash robi 

Ok a więc udało się zrobić Flash ale na najnowsza angielska wersję miui powiedzcie jak teraz najprościej przejść na miui polska bo przez updater się nie da,próbowałem od razu przez apke Flash ale nie widzi pliku trwp choć mam go w pamieci

Tak tylko że na tym romie który mam to jest chyba global flshify nie wykrywa pliku trwp nie wiem czemu

A jak zainstaluje ten chiński to mi jakieś błędy wywalaja

• 2 weeks later...

Może jeszcze ktoś pomoże , udało mi się ożywi uwalony telefon najpierw wgrałem przez kabel i program MI wersję global i później jak w poradniku zainstalowałem Miui Polska 5.12.17 ale mam dalej problem gdyż jak chce zrobic najnowszą aktualizację wyskakuje mi błąd że niezweryfikowany rom :( a ponoc wystarczy tylko raz przez mi flashera zrobic a później juz plik na pamięc wewnetrzna i normalnie przez apkę aktualizację. Powiedzcie jak mam teraz zrobi aktualizacje najprosciej :) skoro mam juz zainstalowane Miui Polska 

Edited by Pytka
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...