Jump to content

Zakup Mi Pada 2


dANDq

Recommended Posts

Witam , istnieje możliwość obejścia się opłat przy paczce z chin - wystarczy skorzystać z chińskiego sklepu ibuygou.com. Oferuje on opłatę w wysokości 5% wartości urządzenia ( przy mi pad 2 16 gb wychodzi 12,05$).Należy to zapłacić przy zamówieniu ze strony. Nawet jeśli opłaty zostaną naliczone należy je zapłacić i potwierdzenie zapłaty oraz wezwanie do zapłaty zeskanować i wysłać na sklepowego e-mail'a , następnie sklep oddaję pieniądze ! Dodam jeszcze że sklep oferuję gwarancję w Polsce co jest bardzo zachęcające do zakupu niż wysyłka do europy a w najgorszym wypadku do Chin w celu naprawy zepsutego sprzętu . Polecam poczytać poniżej poddane link : 

https://ibuygou.com/europe-smartphone-repairs/

oraz przeczytać zakładkę zawartą pod ikonką znaku zapytania "Import Duty Insurance " znajdującą się pod licznikiem sztuk na linku tabletu :

https://ibuygou.com/p-xiaomi-mipad-2-intel-atom-x5-z8500-quad-core-22ghz-2gb-ram-16gb-rom-miui-os-7223.html

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Bohyn napisał:

A to nie jest tak ze Acid naprawia pogwarancyjne a nie w ramach gwarancji?

Dodzwoniłem się do serwisu i w serwisie pan mi powiedział że sprzęty zakupione w ibuygou.com są objęte gwarancją . Pierwszy kontakt w celu naprawy i tak kierujemy do sklepu ale naprawa odbywa się w Polsce . 

Edited by Mikołaj Koput
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...