Skocz do zawartości

Zaśmiecony system


Raw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie tak dawno zakupiłem Redmi Note2 Prime przez allegro. Przez pierwsze dni bylem z telefonu bardzo zadowolony jednak po pewnym czasie zacząłem zauważać jego dość mocne obciążenie, podczas gdy nic na nim nie robię. Na tą chwilę zużywa on 75% ram (1,4/1,83) i temperatura CPU wynosi ponad 60*C a momentami i 70. Dodatkowo ma on kilka aplikacji których nie mogę usunąć, a są traktowane jako wirusy. Po przywróceniu ustawień fabrycznych są nadal. Przykład takiej aplikacji to FunWeather. Podczas korzystania wyskakują mi komunikaty czy chce zainstalować jakąś aplikację, i reklamy na dole, czasem nawet podczas "bycia" na pulpicie.  Co powinienem zrobić w takiej sytuacji? Wersja systemu MIUI to 66.77.55.00(LJMCNCH)Stable, jest od początku z możliwością wyboru polskiego języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze idziesz na stronę miuipolska.pl i tam w dziale Pobierz MIUI instrukcja dla Androida 5. Instalujesz MIUIPolska, robisz format i na przyszłość nie kupujesz gdzie popadnie w byle allegro czy aliexpress.

Wysłano z MI Note

Aha i podaj nazwę sprzedawcy. To się musi skończyć i trzeba będzie dać znać większej ilości osób by nie kupować u sprzedawców, którzy dodają do telefonów zawirusowane systemy.

Wysłano z MI Note

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...