Skocz do zawartości

Telefon się nie włącza....


Brendol

Rekomendowane odpowiedzi

@Brendol miałem go od jakiegoś miesiąca i normalnie działał, wczoraj mu odbiło. teraz wyglada to tak ze jak chce go włączyć to on zawibruje i nic sie nie dzieje i chwile później znowu i tak cały czas aż wyciągne baterie.

Z tego co piszesz wygląda mi to na uwaloną baterię. Podobne rzeczy można znaleźć na forum android gdzie właśnie podobnymi objawami dana przypadłość się ukazuje :), są 2 możliwości, albo miałeś pecha i dostałeś felerną baterię, albo... miałeś pecha i dostałeś jakąś podróbkę. Proponuję zakup nowej baterii i sprawdzenie czy ruszy. Spróbuj również podłączyć telefon pod USB w PC, niby na "chwilę" stawia telefon na nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli telefon nie wstaje po mi flashu ani sp flash tool nie da sie na nim wejsc z recovery to w sumie sie nie znam ale mzoe da sie przez adb dograc system xD? flashujac obrazy jedne po drugim :X?

W sumie to w tej chwili nie wiem czy wysyłać telefon na gwarancję, czy do Acida. Bo nie wiem czy on będzie to wstanie naprawić skoro większość rzeczy nie działa, mimo że on ma pewnie jeszcze lepsze sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud Jakimś cudem telefon się włączył - szczerze nie wiem z jakiej racji (ale strzelam że dlatego, że podłączyłem go do prądu tak jak kazał mi Lamcza ( pewnie po tych wszystkich metodach już działał ale bateria miała 0%..), ale tak mnie coś naszło żeby spróbować i się po prostu włączył. Trwało to dłuższą chwilę, później miałem wszystko po chińsku, kliknąłem na English które było jedynym wyrazem nie po chińsku i konfigurowałem telefon. I tak pojawił się pulpit - podpiąłem do prądu bo miał 14% i się wyłączył i znów zaczął włączać i wyłączać na logo "MI", czyli tak jak wcześniej. Odłączyłem do prądu, i za 4 czy 5 razem znów się włączył - szybko wszedłem w ustawienia i dałem Wipe/Przywrócenie ustawień fabrycznych, zrobiło się - zostało mi 1% jak się telefon włączył - podłączyłem i działa, ładuje się normalnie, działa normalnie! z tym że mam chińsko-angielską wersję, chyba v5 (pisze MIUI 6.7.3.0 (LHMCNHC) | Stable ). teraz powiedzcie mi jak krok po kroku zainstalować najnowsze stabbilne polskie MIUI żeby znowu czegoś nie zje*ać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud Jakimś cudem telefon się włączył - szczerze nie wiem z jakiej racji (ale strzelam że dlatego, że podłączyłem go do prądu tak jak kazał mi Lamcza ( pewnie po tych wszystkich metodach już działał ale bateria miała 0%..), ale tak mnie coś naszło żeby spróbować i się po prostu włączył. Trwało to dłuższą chwilę, później miałem wszystko po chińsku, kliknąłem na English które było jedynym wyrazem nie po chińsku i konfigurowałem telefon. I tak pojawił się pulpit - podpiąłem do prądu bo miał 14% i się wyłączył i znów zaczął włączać i wyłączać na logo "MI", czyli tak jak wcześniej. Odłączyłem do prądu, i za 4 czy 5 razem znów się włączył - szybko wszedłem w ustawienia i dałem Wipe/Przywrócenie ustawień fabrycznych, zrobiło się - zostało mi 1% jak się telefon włączył - podłączyłem i działa, ładuje się normalnie, działa normalnie! z tym że mam chińsko-angielską wersję, chyba v5 (pisze MIUI 6.7.3.0 (LHMCNHC) | Stable ). teraz powiedzcie mi jak krok po kroku zainstalować najnowsze stabbilne polskie MIUI żeby znowu czegoś nie zje*ać.

Na start naładuj go do 100%, następnie rób wszystko zgodnie z Instrukcją Instalacji MIUIPolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...