Jump to content

Aplikacja Citi Mobile

Cyrus

Recommended Posts

Witam. Pojawił się problem z aplikacją Citi Mobile. Nie można się zalogować. Telefon Xiaomi 11 Lite 5 G. Wersja MIUI  V14.0.12.0.TKICNXM Stabilna. Czy można temu jakoś zaradzić?

Screenshot_2024-06-11-11-22-02-558_com.konylabs.cbplpat.png

Fix z 22 maja jest zainstalowany. Płacić kartą City za pośrednictwem Portfela Google jeszcze mogę. Nie mogę tylko uruchomić aplikacji Citi Mobile.

37 minut temu, Cyrus napisał(a):

Fix z 22 maja jest zainstalowany. Płacić kartą City za pośrednictwem Portfela Google jeszcze mogę. Nie mogę tylko uruchomić aplikacji Citi Mobile.

a to nie wiem czy coś na to poradzisz ... są apki które na romie Xiaomi eu mają takie problemy ... wynika to z tego że masz zrobionego unlocka ... i część apek to wyłapuje mimo że rom Xiaomi eu jest przystosowany do pracy z unlockiem ... u mnie z żadną apka  z której korzystam takich problemów nie ma ale już kilka razy na forum były takie zgłoszenia ... tu jedyne co możesz zrobić to bawić się w magiska i moduły do niego ... może jest coś do tej apki ... jeśli chodzi o magiska to sporo tu info na forum w tym temacie ... obadaj i ewentualnie pisz na priva do co bardziej kumatych 🙃 ja z tego nie korzystam ...

Dzięki za informacje. Też wydaje mi się, że chodzi o odblokowany bootloader. Wcześniej Citi Mobile działało bez problemu. Widocznie z aktualizacją apki coś zmienili.

8 minut temu, Cyrus napisał(a):

Dzięki za informacje. Też wydaje mi się, że chodzi o odblokowany bootloader. Wcześniej Citi Mobile działało bez problemu. Widocznie z aktualizacją apki coś zmienili.

no otóż to ... może pan Kacper zgłosi temat do ekipy Xiaomi eu ... i coś da się z tym zrobić przy kolejnych buildach systemu ... a Ty może poszukaj gdzieś wcześniejszej wersji tej apki i zainstaluj ... to takie tymczasowe rozwiązanie by było ...