Skocz do zawartości

Dostępność Mi4 64GB


Sarna Kaszalot

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór (w sumie to środek nocy jest :> )

 

Zabieram się od kilku dni do kupna Mi4 w wersji 64GB. Problem w tym, że przejżałem już naprawdę wiele sklepów i wszędzie są "szesnastki" a 64 są niedostępne (jeszcze 3-4 dni temu można było je kupić). Czy kiedyś już się tak działo? Czy to tylko chwilowe braki na magazynach?

Pozdrawiam, Wesouek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dostałam informację od Goldwaya, że mam poczekać chwilę i wersja 64 GB się pojawi. Trzeba czekać ;)

 

Jeśli masz rację to będę Cię całował po nogach :) Czekam jak to dalej będzie, bo zakochałem się w Mi4. Ewentualnie skuszę się na Mi4c, ale to już nie ten sam wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam wszystkich na forum.

 

Też zastanawiam sie nad kupnem mi4 64gb.

 

Znalazłem dwie opcje ; flipkart i ibuygou(po długiej przerwie powróciły)

 

Na flipkart taniej i ponoć darmowa wysyłka ale jeszcze nigdy tam nie robiłem żadnych zakupów w porównaniu do ibuygou...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie chcę zakładać nowego tematu, to spytam tutaj. Na ile wycenilibyście teraz przy sprzedaży: biała wersja, 3GB/64GB, drewniane plecki, białe plecki nigdy nie używane, szkło hartowane nillkina na wyświetlaczu od nowości, zero rys itp, telefon ma niecałe pół roku. (?)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WuPe napisał:

Nie chcę zakładać nowego tematu, to spytam tutaj. Na ile wycenilibyście teraz przy sprzedaży: biała wersja, 3GB/64GB, drewniane plecki, białe plecki nigdy nie używane, szkło hartowane nillkina na wyświetlaczu od nowości, zero rys itp, telefon ma niecałe pół roku. (?)

wersja WCDMA... Bo ja wiem... sam tel ~800-900zł, tak "pi razy drzwi" :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu, to spytam tutaj. Na ile wycenilibyście teraz przy sprzedaży: biała wersja, 3GB/64GB, drewniane plecki, białe plecki nigdy nie używane, szkło hartowane nillkina na wyświetlaczu od nowości, zero rys itp, telefon ma niecałe pół roku. (?)

Na tle ofert, wygrywasz tym, że to wersja 64GB (czyli już nieosiągalna). Ale jaka cena?!? Sam nie wiem

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, WuPe napisał:

Nie no za takie pieniądze to co najwyżej kupisz 16GB, nigdzie nie mogę znaleźć wersji 64GB stąd moje pytanie bo nie wiem jaką różnicę w cenie można rozsądnie zaproponować.

Może i 64Gb, ale jednak WCDMA, ludzi przyciąga często znaczek "LTE", a jak widzą "WCDMA" to nie chce im się wymieniać telefonu na coś co już w sumie mają, dlatego cenę podałem w granicach 800-900zł początkowej, zawsze można utargować i 1200zł jak się znajdzie chętnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/25/2016o15:07, WuPe napisał:

Nie chcę zakładać nowego tematu, to spytam tutaj. Na ile wycenilibyście teraz przy sprzedaży: biała wersja, 3GB/64GB, drewniane plecki, białe plecki nigdy nie używane, szkło hartowane nillkina na wyświetlaczu od nowości, zero rys itp, telefon ma niecałe pół roku. (?)

Witaj, byłbym zainteresowany zakupem Twojego Mi4 3/64 napisz na priv jeśli to jeszcze aktualne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...