Jump to content

maxraf21

Użytkownicy
 • Posts

  98
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note

Recent Profile Visitors

874 profile views

maxraf21's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Magisk i moduł AOF i jest już aktywny. Polecam każdemu
 2. maxraf21

  MIUI 8.1.4

  Na rosyjskim miui jest język polski?
 3. Myślałem że tak jak w Mi Note można sabie wrzucić przez Twrp i lata.
 4. Co trzeba zmodyfikować w romie? No i będę na czysto wgrywać.
 5. Czy wgranie najnowszego globala zablokuje mi bootloader? Będę wygrywał z poziomu Twrp.
 6. maxraf21

  MIUI 7.1.19

  Problem w Mi Note ze słuchawkami bt i WiFi to jest już odkąd pamiętam. Zastanawiam się czy to nie jest problem hardware. Bo jakby softu to by chyba to naprawili. Jak dla mnie to jest bardzo drażniący problem...
 7. maxraf21

  MIUI 7.1.12

  Może i przybiję. Budzika nie używam bo pracę mam na 16. Że się nie rozwodze nad glupotami to nie znaczy że nie mam problemów. I to co instalujecie to wersja jakby testowa i nie rozumie tych wszystkich żali.
 8. maxraf21

  MIUI 7.1.12

  Nie wiem ale ja tam żadnych problemów z netem mobilnym nie mam i nigdy nie miałem. Na Mi Note i Redmi 3 wszystko lata także nie wiem w czym problem. W sumie to drobnostka także nie rozumiem o co wogólę ten krzyk.
 9. Jedynie co pomaga to instalacja innej aplikacji do obsługi sms. Dzieje się to tylko z kilkoma kontaktami z książki i zawsze z tymi samymi.
 10. Tak się dzieje już któryś raz z kolei i zawsze pomaga wipe
 11. Posiadam Mi Note i mam problem z aplikacją sms. Nie wyświetla wiadomości od niektórych osób. Na pasku powiadomień pojawia się "nieznany nadawca“ a po wejściu w wiadomości nic nie ma. Tzn. nie wiadomo od kogo została wysłana i brak treści. Jak wysyłam wiadomości do tych osób to po wysłaniu nie widać ich w aplikacji, ale dochodzą. Czyszczenie aplikacji nie pomaga, jedynie full wipe. Ale nie mam ochoty robić go co dwa tygodnie.
 12. A czy ulega znacznemu pogorszeniu zasięg WiFi? A co najważniejsze czy naszego sieci komórkowej też się nie pogarsza z bambusowymi plecami?
 13. To ja jestem zainteresowany. Wolę dopłacić parę groszy i mieć oryginał który jest idealnie dopasowany. Bo na ali to tak naprawdę do końca nie wiem co kupuję. Są wogólę jakieś ciemniejsze pokrywy? Ma ktoś może zdjęcia jak wygląda czarny mi note z bambusową pokrywą baterii?
 14. Jak długo musiałbym czekać?
×
×
 • Create New...