Skocz do zawartości

Redmi Note 11 - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.8.0.SGKMIXM - Android 12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 11 (nazwa kodowa: spes/spesn).

Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMNote11_V13.0.8.0.SGKMIXM_v13-12.zip/download

ROM można zainstalować zarówno poprzez TWRP, jak i przez fastboot! Szczegóły tutaj.

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć że na Miui Polska występuje drenowanie baterii tak jak na Globalu? Bo kupiłem mamie RN 11 i bateria leci w oczach chociaż telefon leży praktycznie nieużywany.  Telefon ma najnowszy soft 13.0.6.0

Edytowane przez drabollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, drabollo napisał(a):

 Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć że na Miui Polska występuje drenowanie baterii tak jak na Globalu? Bo kupiłem mamie RN 11 i bateria leci w oczach chociaż telefon leży praktycznie nieużywany.  Telefon ma najnowszy soft 13.0.6.0

wiesz - tu co użytkownik to napisze inaczej 🙃 sporo o tym pisaliśmy przy okazji wersji rozwojowych - tam bywa czasami że na jednej jest lepiej z baterią - a na drugiej gorzej ... jeden załogant pisze że jest dużo gorzej i baterie zjada "w oczach" a drugi zaraz po nim że jest lepiej jak na poprzedniej 🙃 tu na temat globala za dużo info nie będzie - bo to forum dla użytkowników softu miui polska - a on bazuje nie na globalu tylko na chińczyku ... u mnie np drenowanie występuje w zasadzie tylko na przeglądarce Chrome i to też nie zawsze ... reszta jest jako tako ... co do wytrzymałości baterii to przede wszystkim możesz sprawdzić czy aplikacje nie mają niepotrzebnie włączonego autostartu i czy mają tryb pracy ustawiony na oszczędzanie - do tego możesz pobawić się tzw. debloatem - czyli powywalac niepotrzebne usługi pracujące w tle - a do których normalnie nie masz dostępu - ja wywaliłem u siebie kilkadziesiąt różnych pozycji i telefon działa całkowicie bezproblemowo - do tego mniej się nagrzewa i jest więcej ramu do dyspozycji ... bateria też dużo lepiej trzyma ... to tak mniej więcej jakby doszło gdzieś 1/5 pojemności więcej ... w załączeniu jak to wygląda na mi11 na najnowszej rozwojowej z 17 lipca

Screenshot_2023-07-22-22-46-25-384_com.miui.securitycenter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojej mamy ekran baterii wygląda podobnie z dwoma krótkimi rozmowami telefonicznymi. Telefon wogole nie wchodzi w Deep Sleep. Moja mama nie używa aplikacji ani internetu , jest starej daty. Potrzebuje telefonu do dzwonienia, SMS mms, zrobić jakąś fotkę i film od czasu do czasu i żeby nie musiała baterii codziennie ładować.  Ja sam mam Poco X3 z Miui Polska i to jest mój 4 tel od czasu Redmi 2 więc wiem jak to działa.  Myślałem poprostu że na Globalu spokojnie będzie działać. Dlatego noszę się z zamiarem wgrania Miui Polska  ale muszę mieć pewność że nie ma tego problemu też tutaj. Jakby co to moja mama ma Sim od Vectry na nadajnikach Play. Jednak jest trochę zachodu żeby odblokować bootloader i wgrać system od nowa więc muszę mieć pewność że to poprawi sytuację. Jeśli nie to odsyłam tel do Amazon i szukam czegoś innego z innej stajni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...