Skocz do zawartości

MIUI 7 już w sierpniu?


m4ci3k_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy prezentacja miui v7 bedzie streamowana? Jesli tak to gdzie to mozna obejrzec i o jakiej godzinie ?

Raczej tak, co do godziny i gdzie to pewnie będzie info w dniu prezentacji. Przynajmniej jak była prezentacja mi4i to streamowali. Swoją drogą prezentacja mi4i była dobrej jakości i po angielsku, jak meizu prezentował niedawno m2 to chciałem obejrzeć ale nie dość że jakość pozostawała wiele do życzenia i były lagi to jeszcze mówili po chińsku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi4i docelowo trafił do Indii więc nic dziwnego, że po angielsku. Firma chciała pokazać, że nie jest byle chińską marką.

Ale telefony flagowe są pokazywane w Pekinie i tam Lei Jun chcąc nie chcąc gada po chińsku do widowni... prawie w całości chińczyków. Przynajmniej tak było do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Some users might be confused about the MIUI 7 launch schedules. For your information, MIUI 7 China ROM will be introduced in China on August 13, and MIUI 7 Global ROM with tailored features for global fans will be unveiled on August 19 in India."
 
Szykuje sie cos specjalnego dla wersji global. Kraza plotki ze ma to byc global rom z weekly updateami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nic odkrywczego.

Mi4i tak ma. http://en.miui.com/download-263.html

Jest dev global i dev china. My używamy dev china. 

 

W tym przypadku pewnie więcej urządzeń dostanie global dev ale stawiam na tylko te urządzenia w sprzedaży czyli raptem Redmi 2, jakieś MINote'y/Mi4 i zaraz Mi5.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom w ogóle z tego co widzę zmian niewiele z moje strony czyli od strony kodu/skryptu. To taki MIUI 6. 1 raczej i nawet chyba nie będzie zmiany bazy Androida. I to dobrze. Bo raz, że tłumaczenia nie będzie, dwa i tak widać MIUI wprowadza dużo swoich zmian gdzie baza Android co raz bardziej staje się mniej znacząca.

No i pokazano Redmi Note 2 na procku Helio czyli Mediatek.

I nowy router w wersji nano, że można go zasilać nawet power bankiem.

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz? W weekend. Nie ma sensu gonić w piątek. Muszę sprawdzić kilka rzeczy. Tak naprawdę ten 7 to jest... wersja alfa MIUI 6.

Wysłano z MI Note

Ok, nie ma ciśnienia przecież, wiadomo :) ostatnia wersja jest bardzo dobra, no może poza motywami, jednak na to nie masz wpływu. Dziwny ten 7 trochę. Po rpostu nie byłem pewien czy polski jest na bazie globala czy chińskiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie mam wpływ (wraz z ZduneX25) :wink:

16d826f7ffc240403043123794f67df8.jpg

Wysłano z MI Note

O widzisz. Miałem zapytać, ponieważ przez jakiś czas nie używałem MIUI i zdziwiłem się, że zniknęły opcje płatne, których mi osobiście brakuje gdyż kupiłem kilka motywów oraz miałem troche kredytów na koncie. Jest szansa na powrót? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI 7 dla wszystkich urządzeń jednak:

 

 

 

Today MUI 7 chinese version  is launched in china. MIUI 7 is based on both Kitkat and Lollipop but it may vary depending upon the devices. The Most exciting news for you all is MIUI 7 Developer Edition is going to be available for models like Mi 2 / 2S, MI 3, MI 4, MI Note / REDMI and REDMI Note. China Developer ROM will be available to the users from tomorrow(14.08.2015).

 

http://en.miui.com/thread-144033-1-1.html

Edytowane przez mazok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol fajny patent

https://d1h69ey09xg1xv.cloudfront.net/wp-content/uploads/2015/08/6a815515jw1ev0ywz0mh9g208c0etnph.gif

Wideo w kontaktach

Wysłano z MI Note

Hmmm, to dziwne, gdyż jak zalogowałem się po dłuższym czasie na MI3 to nie było tam żadnego z płatnych motywów, które występowały na mym koncie wcześniej. To szczegół...

No bo nie było. Motywy płatne były tylko na romie chińskim bo przecież poza Chinami nie można mieć/kupić MiKredytów.

Nasz rom na bazie chińskiej jest jednak z funkcjami Global toteż nie ma płatnych motywów...

Do czasu aż nie odblokowaliśmy tego z powrotem + ominięcie drm.

Wysłano z MI Note

Eh juz mam rom Mi4. Android ten sam. Czyli v7 to po prostu alfa z MIUI 6.

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...