Skocz do zawartości

POCO X3 Pro - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.5.0.SJUMIXM - Android 12


Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu POCO X3 Pro (nazwa kodowa: vayu).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_POCOX3Pro_V13.0.5.0.SJUMIXM_v13-12.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrplawecki

TWRP Nebrassy nie potrafi odszyfrować partycji na Android11, przez to też miałem błędy BT. Jak zaktualizujesz do MIUI13, to będzie ok.

Ja zrobiłem to tak mając MIUI12 i twrp-3.6.2_11-0-vayu-TeamWin:

1. Wgranie twrp-3.6.2_12-0-vayu-Nebrassy bezpośrednio z poziomu starego TWRP.

2. Wejście do nowego TWRP. Na ekranie odblokowania hasłem w TWRP wybieramy ANULUJ bo i tak nie rozpoznaje prawidłowego hasła.

3. Zainstalowanie z poziomu TWRP najnowszego romu MIUI13 przez pendrive podłączony przez usb-otg.

Edytowane przez ajavor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ajavor napisał:

@piotrplawecki

TWRP Nebrassy nie potrafi odszyfrować partycji na Android11, przez to też miałem błędy BT. Jak zaktualizujesz do MIUI13, to będzie ok.

Ja zrobiłem to tak mając MIUI12 i twrp-3.6.2_11-0-vayu-TeamWin:

1. Wgranie twrp-3.6.2_12-0-vayu-Nebrassy bezpośrednio z poziomu starego TWRP.

2. Wejście do nowego TWRP. Na ekranie odblokowania hasłem w TWRP wybieramy ANULUJ bo i tak nie rozpoznaje prawidłowego hasła.

3. Zainstalowanie z poziomu TWRP najnowszego romu MIUI13 przez pendrive podłączony przez usb-otg.

Właśnie do tego doszedłem wczoraj po instalacji. Myślałem że coś nie tak bo nie zrobiłem czyszczenia. A jak zrobiłem to zostały tylko pliki i zdjęcia reszczta poszła cóż instalacja na nowo wszystkiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, adamski.ab napisał:

Na globalnym ROMie tego typu błędy się nie zdążają

Niestety też się zdarzają. RN11Pro5G z globalem EEA, zablokowanym bl (wyłączonymi opcjami programistycznymi) nie przechodzi SafetyNet test i nie można dodać kart bankowych do GooglePay. Chyba tak samo bliźniaczy Poco X4 Pro 5G, bo ma ten sam rom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, adamski.ab napisał:

Mój syn ma POCO X4 i płatności działają bez problemu. Co Xiaomi to Xiaomi 😜

GooglePay? NFC realizowane przez aplikacje bankowe tak, przez GPay nie. Przynajmniej w RN11Pro5G. O takim samym problemie w X4Pro5G słyszałem, ale w tym nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama pojawia się w sytuacji gdy wcisnę pauzę, żeby zrobić coś innego, a po 1-2 min wracam do aplikacji mi Wideo, aby dokończyć oglądanie, muszę zamknąć reklamę wideo i później druga obrazkową. Jak widać zasłania cały ekran.

Screenshot_2022-07-28-09-57-15-738_com.miui.videoplayer.jpg

Screenshot_2022-07-28-09-57-30-386_com.miui.videoplayer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...