Jump to content

ajavor

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ajavor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Na RN5pro (whyred) również działa (wgrywane przez twrp). Dzięki
 2. Tak wygląda u mnie na RN5
 3. Gdzie podziały się opcje VPN? Już w poprzedniej wersji gdzieś zniknęły. Obecnie jedynie mogę się dostać do vpn przez wyszukiwarkę w opcjach.
 4. Przeniesienie na kartę pamięci będzie problematyczne, w niektórych wersjach Android jest zablokowany zapis na karcie sd. Ale można to zrobić w inny sposób, polecam poniższe 2 sposoby bez podłączania fizycznego telefonu. - Przeniesienie danych między 2 telefonami - aplikacją MiDrop - przeniesienie danych na komputer (o ile powyższe metody kolegów zawiodą) - aplikacja AirDroid zainstalowana na telefonie i na komputerze w przeglądarce internetowej wpisujemy adres IP z portem... I do dzieła. Osobiście polecam AirDroid, bo obecne telefony są wykrywane jako urządzenia MTP i Windows bardzo często ma z tym problem.
 5. ajavor

  MIUI 7.10.19

  Rom dla RN2 można pobrać tylko z serwera alternatywnego1, w pozostałych przypadkach przy próbie ściągnięcia dostaje "brak nazwy" i nic się nie ściąga.
 6. ajavor

  MIUI 7.9.21

  Słabo, na RN2 na tej wersji wysypuje się aplikacja poczta, Gmail, payback. A jak na złość nie zrobiłem sobie wcześniej backupu.
 7. ajavor

  MIUI 7.9.14

  Ota może i fajne i wygodne, ale czy da się gdzieś zmienić częstotliwość powiadomień? Napiera co 5-10min, to jakieś chore. Jak się zdenerwuje to wyłączę całkowicie powiadomienia dla aktualizacji.
 8. ajavor

  MIUI 7.5.25

  Na rn2 to samo już od poprzedniego wydania.
 9. ajavor

  MIUI 7.2.16

  Ooo właśnie zainstalowalem ten soft na rn2 i ...czy mnie oczy nie mylą? Od kiedy jest skalowanie widgetów? Mam zmodyfikowaną siatkę na 5x6 i wreszcie widget pogody jest na całej szerokości
 10. Czy ktoś korzysta z opcji klonowania poszczególnych aplikacji? Chodzi dokładnie o aplikacje Viber. Telefon dual SIM więc i 2 konta Viber na jedynym telefonie to duże udogodnienie. Zrobiłem więc klonowanie i wszystko przez jakiś czas działało ok (ok 1 miesiąca). Po miesiącu nagle bez przyczyny dodatkowo sklonowany Viber zaczął przymulać. Objaw jest taki, że gdy włączam podstawowego Vibera to wszystko się prawidłowo uruchamia, przychodzą powiadomienia itd, czyli jak najbardziej prawidłowo. Natomiast jak próbuje uruchomić sklonowanego Vibera to myśli długo, nie wczytują się obrazki kontaktów, a gdy wybiorę jakąś rozmowę to ekran robi się czarny i "zwis". Trzeba wyskakiwać na pulpit i znów przełączać się kilkukrotnie na Viber i dopiero zaczyna działać. Od tego momentu też zaczynają spływać wszystkie wiadomości. Jeśli nie uruchomienie go ręcznie to żadne wiadomości do mnie nie dochodzą... Mega wkurzające. Miał ktoś coś takiego? Jest na to jakaś rada? PS. Czyszczenie cashe sklonowanej aplikacji Viber nie pomaga, wipe dalvik/cache spod twrp też nie pomaga. Mój soft to 6.11.17 xiaomi.eu
 11. Do starszych romów jest tak samo? Chodzi mi dokładnie o 6.11.17.
 12. Dla Redmi Note 2 już nie ma i nie będzie?
 13. Właśnie usunąłem kilka sztuk zdjęć przez i.mi.com. Ponowne włączenie synchronizacji zdjęć na telefonie powoduje że usuwa mi te zdjęcia z karty sd. Hmmm, Zdjęcia Google działają tak samo. Chętnie bym wyłączył synchronizację zdjęć, ale obawiam się że jak mi się sama włączy (lub ktoś z domowników) to wyśle mi wszystkie zdjęcia w kosmos z telefonu. Jest w ogóle coś takiego jak miejsce na backup zdjęć w sieci ale nie typowa synchronizacja?
 14. Cześć wszystkim. Stało się, w jakiś niewyjaśniony dla mnie sposób włączyła się synchronizacja zdjęć z chmurą xiaomi. No i oczywiście chmura się zapchała. Niby mogę wyłączyć synchronizację na urządzeniu (co zresztą uczyniłem). Problem w tym że chciałbym jakoś usunąć te zdjęcia z chmury i zwolnić na niej miejsce. Jeśli usunę zdjęcia bezpośrednio z chmury i przez przypadek w przyszłości włączy się synchronizacja zdjęć na urządzeniu to automatycznie usunie mi moje zdjęcia na urządzeniu (karta sd). Czy jest jakiś sposób na wyczyszczenie chmury żeby mi nie wykasowało zdjęć z karty sd?
×
×
 • Create New...