Jump to content

Ograniczenia czy normalne zachowanie AOD?

luxek
 Share

Recommended Posts

Cześć. jestem całkiem nowy jak chodzi o xiaomi, AoD i amoled.... teoretycznie daje to świetne możliwości i w ogóle przez niektórych wychwalane niesamowicie... w takim razie pomóżcie mi zrozumieć czemu w tym tel. nie mogę nawet ustawic zeby na AoD byl pokazany budzik... albo zeby np. póki nie odczytam wiadomości co 2 min na 10 sekund wlaczalo mi się powiadomienie.... teoretycznie takie możliwości banalne a zupełnie nic nie mogę ustawić pod siebie i zaczynam żałować wyboru. szczerze tego nie rozumiem bo technicznie/programowo to żaden problem więc po co producent zabiera takie oczywistości.. bez sensu. zeby rootować? pomóżcie mi to zrozumieć. 

Dzięki

6 godzin temu, luxek napisał:

bo technicznie/programowo to żaden problem

Xiaomi szuka takich fachowców. Pytania które ostatnio pojawiają się są co raz niższych lotów...

• ZduneX25 changed the title to Ograniczenia czy normalne zachowanie AOD?

Możesz ustawić by ekran prezentował jedną z wybranych animacji przypominając o powiadomieniach z poziomu telefonu. Budzik, pogodę, wschód - zachód (z grubsza wszystko) też możesz dodać, ale wymaga to już wiedzy z zakresu tworzenia motywów, który trzeba samemu zaprojektować, zaimportować na telefon i tyle.