Skocz do zawartości

Jaką przeglądarkę polecacie na androida


atlantydas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam przeglądarki na andka która nie będzie zużywać dużo bateria i będzie w miarę dbać o prywatność.

Aktualnie siedzę na Firefoxie ale bateria aż leci w oczach. brave jakoś nie przypadła mi do gustu a google chrome nie chce uzywac ze wzgledu na politykę firmy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Adam Błażejewski zmienił(a) tytuł na Jaką przeglądarkę polecacie na androida
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

na mi8 mi odpowiadała, ale teraz na mi12 strasznie mnie wk...wia. Nie mogę znaleźć opcji "wersja na komputer" czy jakoś tak gdy niektóre strony źle się otwierają i często zamyka mi otwarte strony, tzn. mam otwarte kilka kart a za jakiś czas odpalam przeglądarkę a tu strona startowa...

 

A używał ktoś apki Dezor? To chyba też jakaś przeglądarka.

Edytowane przez Miodeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja używam Firefoxa ze względu na odpowiadający mi układ - w szczególności pasek adresu (jest na dole, choć to samo można zrobić w Vivaldim czy w Samsung Internet). U mnie działa dość szybko i nawet dużej ilości energii baterii na fonie i tablecie nie zjada (jedynie na kompie schodziło, dlatego korzystam na nim z Chrome). Dobre doświadczenia mam również z przeglądarką Samsunga - na wolniejsze telefony jest ok. Warto wypróbować.

Za to mam złe doświadczenia z Operą - być może tylko mi nie pasuje, ale odczuwałem jakby działała jak wielkie g###o. Odlecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...