Jump to content

Bateria znika w oczach

Recommended Posts

Witajcie

Telefon swieżutki , wyciągnięty z pudełka 50% baterii, po kilku minutach pierwszej konfiguracji bateria zjechała prawie do zera , podłączyłem ładowarkę, która niby naładowała do pełnej,odłączyłem i znowu w przeciągu nie całej godziny bateria zniknęła w oczach w trakcie konfiguracji,aktualizacji... Po zaktualizowaniu nadal znika w oczach . ustawione 60Hz, wyłączone 5g...bez BT i GPS

Czytałem że nie jest to król ekoenergii ale takiego czegoś jeszcze nie widziałem na żywo... Poratujcie proszę , bo jest to prezent dla Mamy ....Czy tak miał Ktoś z Was czy od razu lecieć ze zwrotem... :( Tak samo pomimo odpalonego GPS nie może ustalić pogody, brak sieci.....

poozdrawiaaaam i dziękuję za pomoc

6 godzin temu, Jacek Placek napisał:

Tak samo pomimo odpalonego GPS nie może ustalić pogody, brak sieci....

Z brakiem sieci przy konfiguracji pogody to wczoraj ogólny bug. Miasta tez nie można było wyszukać i dodać. Dzisiaj nadal nie działa. Z baterią to nienormalne, albo coś z romem, albo uszkodzony. Ja bym od razu oddał.

Edited by FromWP
  • Thanks 1

Witaj

Dziekuję bardzo za odpowiedz, co do pogody to ufff... A co do baterii to dzis poobserwuję Go, po pracy Mamin podrzuci i na spokojnie sie Nim zaopiekuję. Mam nadzieje ze sie unormowalo bo telefon na prawde piekny :)

pozdrawiam i dam znac co i jak :)

8 minut temu, Jacek Placek napisał:

co do pogody to ufff...

Pogoda dzisiaj zaczęła działać prawidłowo. Akurat od wczoraj bawię się Mi11Lite5Gne dlatego odpisałem, bo miałem taki sam problem. Co do baterii to po naładowaniu do pełna ze dwa razy powinno być lepiej. Jak masz wersję Mi11Lite5G (bez ne) to powinien mniej prądu żreć, bo ma oszczędniejszy procesor w technologii 5nm. Juz wiedzę że odświeżanie 90Hz wyraźnie więcej zużywa, a efekt wizualny przynajmniej dla mnie niewielki.

Jeśli to co @Jacek Placek pisze jest prawdą, to ja bym ten telefon od razu oddał. Mam 11 Lite 5G i choćbym nie wiem jak się starał to nie rozładuje baterii w godzinę. Nawet odpalonym benchmarkiem zajęłoby to pewnie 2,5-3 godziny...

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka