Jump to content

Głośne rozmowy telefoniczne

marekos
 Share

Recommended Posts

Cześć

Posiadam od kilku dni telefon Xiaomi 11 T. Telefon ogólnie fajny, ale niestety zbyt głośne rozmowy telefoniczne przy minimalnym ustawieniu suwaka głośności 1/5.

Czy też tak macie ?

Czy można to jakoś wyciszyć bardziej ? Jest to bardzo irytujące

Telefon mogę oddać do sklepu, ale jest zbyt fajny żeby oddawać :)

• 3 weeks later...

Dzięki za informację :)

Myślałem, że to tylko u mnie był problem. Telefon z odkurzaczem oddałem do sklepu. Oddali pieniądze. Trochę było mi szkoda, ogólnie telefon OK. Teraz można kupić 300 zl taniej. Może poprawią soft. 

Mam tel 2 dni. I faktycznie, że rozmowę słychać przez osoby stojące z boku ale jakoś mnie to bardzo nie boli.. ale mam problem z dźwiękiem połączenia przychodzącego. Ustawiam dany utwór a mam ciągle ten sam. Nie wiem gdzie jest problem.

@antykat czy masz podłączony telefon w aucie przez bluetooth ? Przesiadłem się właśnie z Mi 10 Lite 5G na omawianą 11T i odtwarzanie muzyki w aucie jest masakrycznie ciche. Próboję różnych rzeczy ale nieskutecznie... 

Edited by aromat

W dniu 15.11.2021 o 20:20, aromat napisał:

odtwarzanie muzyki w aucie jest masakrycznie ciche. Próboję różnych rzeczy ale nieskutecznie... 

Ustawienia - Dodatkowe ustawienia - Opcje programistyczne - Wyłącz głośność absolutną.

Ustawienia - Dodatkowe ustawienia - Opcje programistyczne - Wyłącz głośność absolutną.
No właśnie w tym problem, że to nic konkretnie nie daje. I jeżeli mam za cicho to ta funkcja na logike powinna byc włączona.... Wyłączenie głośności absolutnej jak nazwa mówi... Ogranicza poziom głośności.

Ta funkcja blokuje głośność i niekompatybilność, jak jest właśnie wyłączona to urządzenia bluetooth nie mają ograniczeń.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka