Jump to content

langolier

Użytkownicy
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

langolier's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. Podłącz do sieci po WiFi, najlepiej 5GHz. To połączenie kablowe (rozumiem że adapter USB/Ethernet) nie działa za dobrze - miałem i zrezygnowałem, szkoda portu USB. Acha - nie mam TV z 4K, więc osobiście nie próbowałem.
 2. próbowałeś wywalić i od nowa zainstalować ? to stało sie nagle czy po jakimś updacie ?
 3. Ustawienia/Ustawienia urządzenia/Pamięć/Wewnętrzna pamięć współdzielona Wylistuj co pokazuje.
 4. Był taki temat niedawno. Żadnych konstruktywnych wniosków. Raczej problem w systemie lub wersji aplikakacji YT. PS. też to mam tylko u mnie trwa to krócej niż 10s. Czasem pomaga obniżenie jakości transmisji.
 5. pewnie w wersji Androida na boxa coś majstrują... ja mam jeszcze tak, że dosłownie 1 sekundę jest ok. potem są te pasy
 6. skoro tylko na YT i tylko na transmisjach live, to trudno się doczepić do samego urządzenia.
 7. Tak, u mnie też w transmisjach na żywo... nie zwróciłem dotąd na to uwagi...
 8. Czasem mam coś takiego na YT (tylko określone kanały). Zwykle pomaga zmniejszenie rozdzielczości.
 9. Można ściągnąć obie wersje i spróbować instalacji w dowolnej kolejności. Jak się dana wersja zainstaluje, jest właściwa.
 10. langolier

  Hard reset

  Próbowałeś "normalnie", tzn. Ustawienia -> Ustawienia urządzenia -> Resetowanie ? Jest na samym dole listy.
 11. Wszystkie te cechy obsługi dźwięku są znane PRZED zakupem. Więc jeśli chcesz coś więcej, to nie kupujesz MiBox. Stary komputer żre dużo energii i zajmuje mnóstwo miejsca. MiBox moża przykleić z tyłu TV na taśmę dwustronną. Poza tym cena MiBox x4 = cena NVidii Shield Trochę jakbyś kupił auto za 50tys. zł. i dziwił się, że nie ma wyposażenia i nie jeździ jak auto za 200tys. zł. Tymczasem wystarczy przeczytać opis produktu PRZED zakupem.
 12. Po prostu wielu użytkowników nie potrzebuje tego co Ty wymagasz. Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka
 13. Więc czemu nie pozbyłeś się tego fatalnego złomu i aż tylu Twoich znajomych cierpi wraz z Tobą ?
 14. Osobiście znam tylko zadowolonych... być może wielu użytkowników próbuje zrobić z tego pudełeczka coś, czym ono nigdy nie było i do czego nie było projektowane... jednak wielka popularność i fakt, że jest chyba wciąż produkowane, o czymś świadczy ? Ja używam go do Netflixa, HBO GO, YouTube, cda, TVP VOD, Spotify, playera (TVN) przeglądania internetu (Opera z pliku .apk), przeglądania poczty i odtwarzania filmów z podłączonego po USB dysku twardego. Nigdy nie miałem z niczym problemu poza sporadycznym przycinaniem się TVP VOD i problemami z myszką podłączoną po BT (nie zawsze działa jak byłoby oczekiwane). Codziennie sprawdzam aktualizacje zarówno firmware jak i zainstalowanych aplikacji. Po każdej aktualizacji - obowiązkowo robię restart. To wszystko i po prostu niczego więcej mi nie trzeba.
×
×
 • Create New...