Jump to content

langolier

Użytkownicy
 • Posts

  86
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

langolier's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

2

Reputation

 1. Można tam ustawić tryb UW czyli UltraWide. Wcześniej to tłumaczyłem.
 2. Pierwsze zdjęcie to 0.6x. Drugie 1x. ... i po przejściu przez funkcje PRO:
 3. Przecież napisałem Ci wcześniej, żebyś ustawił 0.6x. Bo co to może być innego niż UW ? Zoom mniejszy niż 1x ?
 4. EDIT: nie zauważyłem że już zwróciłeś telefon... szybko się poddałeś... [emoji15] Spróbuj jeszcze tak: - na uruchomionym aparacie 3 poziome kreski prawy górny róg, - Ustawienia (zębatka) - idziesz w dół i Dostosuj - Układ funkcji I tu powinieneś mieć możliwość ustawienia wyświetlania trybu Pro na Ekranie startowym aparatu (to co widać zaraz po jego odpaleniu,) - ustawiasz tak aby "Pro" było widoczne - klikasz na "Pro" i pierwsze z prawej masz "Lens wide" - klikasz "Lens wide" i masz opcje: Macro-UW-Wide gdzie UW to UltraWide Opisuję jak jest w aparacie w moim 11T 5G MIUI 13.0.4 Android 12. Może u Ciebie jest inaczej ale poprobuj.
 5. I jak ? W którym miejscu jest ten czujnik ? Bo kupiłem sobie etui z przesłona do ochrony obiektywów i jest świetne, ale.... Chyba przesłania czujnik oświetlenia zewnętrznego i jak przesłona jest zamknięta to nie działa automatyczna regulacja jasności ekranu... [emoji15]
 6. Czy w przypadku 11T Pro nie działa metoda że zmianą regionu ? Ja mam 11T zmieniłem na Szwajcarię i od razu dostałem Miui 11.0.4 i Androida 12.
 7. Nie ma bo go nie dałem. Kliknij kropkę na lewo od 1x
 8. Mam 11T ale chyba będzie podobnie. Klikasz na PRO i.... już [emoji3577]tzn. widzisz opcje Makro - UW (ultra wide) - Wide. Wydaje mi się też że zmiana z 1x na 0.6x daje efekt Ultra Wide...
 9. Nie mam tego problemu, aczkolwiek trochę wyczyściłem telefon z różnych śmieciowych programów
 10. Mam 11T od 1,5 miesiąca. U mnie był wielki skok (z Samsung Note 4, Android 6.0.1) więc jestem zachwycony możliwościami konfiguracji i takimi oczywistościami jak VoLTE czy dual SIM. Aparat foto nie urywa nic ale radzi sobie. Duży minus dla mnie to brak gniazda jack do słuchawek (mam przejściówkę ale z nią problemy z rozmowami przy załączającym się wygaszaczu ekranu - opisałem to w innym wątku technicznym). Czytnik linii papilarnych i jego lokalizacja - dla mnie mega wygodne rozwiązanie. Brak możliwości zamiany drugiego SIM na kartę pamięci mi nie przeszkadza, mimo "tylko" 128GB pamięci. 5G nie sprawdzałem bo żadna z moich taryf nie ma go. Trochę wadzą możliwości ustawiania dual SIM - przydałaby się jeszcze jedna funkcja.
 11. Jw. 11T MIUI 13.0.4.0 ale przed aktualizacją było tak samo. Podłączam do niego przez przejściówkę słuchawki z mikrofonem Sony i prowadzę rozmowę telefoniczną... Niestety tylko do momentu włączenia się blokady ekranu. Potem połączenie trwa ale się z rozmówcą wzajemnie nie słyszymy. Po odblokowaniu ekranu dźwięk wraca. Jakaś rada poza wyłączeniem blokady ekranu ?
 12. VGA cudów nie zrobi, także po zamianie na HDMI. Poczytaj w sieci o standardzie VGA, po prostu przejściówka nie zrobi cudu z rozdzielczością.
 13. Ja używam HDMI CEC inaczej: włączając MiBox włączam telewizor.
×
×
 • Create New...