Jump to content

langolier

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by langolier

 1. Podłącz do sieci po WiFi, najlepiej 5GHz. To połączenie kablowe (rozumiem że adapter USB/Ethernet) nie działa za dobrze - miałem i zrezygnowałem, szkoda portu USB. Acha - nie mam TV z 4K, więc osobiście nie próbowałem.
 2. próbowałeś wywalić i od nowa zainstalować ? to stało sie nagle czy po jakimś updacie ?
 3. Ustawienia/Ustawienia urządzenia/Pamięć/Wewnętrzna pamięć współdzielona Wylistuj co pokazuje.
 4. Był taki temat niedawno. Żadnych konstruktywnych wniosków. Raczej problem w systemie lub wersji aplikakacji YT. PS. też to mam tylko u mnie trwa to krócej niż 10s. Czasem pomaga obniżenie jakości transmisji.
 5. pewnie w wersji Androida na boxa coś majstrują... ja mam jeszcze tak, że dosłownie 1 sekundę jest ok. potem są te pasy
 6. skoro tylko na YT i tylko na transmisjach live, to trudno się doczepić do samego urządzenia.
 7. Tak, u mnie też w transmisjach na żywo... nie zwróciłem dotąd na to uwagi...
 8. Czasem mam coś takiego na YT (tylko określone kanały). Zwykle pomaga zmniejszenie rozdzielczości.
 9. Można ściągnąć obie wersje i spróbować instalacji w dowolnej kolejności. Jak się dana wersja zainstaluje, jest właściwa.
 10. langolier

  Hard reset

  Próbowałeś "normalnie", tzn. Ustawienia -> Ustawienia urządzenia -> Resetowanie ? Jest na samym dole listy.
 11. Wszystkie te cechy obsługi dźwięku są znane PRZED zakupem. Więc jeśli chcesz coś więcej, to nie kupujesz MiBox. Stary komputer żre dużo energii i zajmuje mnóstwo miejsca. MiBox moża przykleić z tyłu TV na taśmę dwustronną. Poza tym cena MiBox x4 = cena NVidii Shield Trochę jakbyś kupił auto za 50tys. zł. i dziwił się, że nie ma wyposażenia i nie jeździ jak auto za 200tys. zł. Tymczasem wystarczy przeczytać opis produktu PRZED zakupem.
 12. Po prostu wielu użytkowników nie potrzebuje tego co Ty wymagasz. Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka
 13. Więc czemu nie pozbyłeś się tego fatalnego złomu i aż tylu Twoich znajomych cierpi wraz z Tobą ?
 14. Osobiście znam tylko zadowolonych... być może wielu użytkowników próbuje zrobić z tego pudełeczka coś, czym ono nigdy nie było i do czego nie było projektowane... jednak wielka popularność i fakt, że jest chyba wciąż produkowane, o czymś świadczy ? Ja używam go do Netflixa, HBO GO, YouTube, cda, TVP VOD, Spotify, playera (TVN) przeglądania internetu (Opera z pliku .apk), przeglądania poczty i odtwarzania filmów z podłączonego po USB dysku twardego. Nigdy nie miałem z niczym problemu poza sporadycznym przycinaniem się TVP VOD i problemami z myszką podłączoną po BT (nie zawsze działa jak byłoby
 15. Mój Xiaomi Mi 4K bez problemu łączy się z TP-LINKami.
 16. Mibox4 nie ma portu na podczerwień... tylko bluetooth. HarmonyOne nie zadziała....
 17. Tyle, że nawet ta "fatalna jakość" jest dla wielu co najmniej...wystarczająca. Zwłaszcza za tą cenę. Osobiście nie doznaję żadnych "zwiech", nie miałem problemów z podłączeniem czegokolwiek, jak potrzebowałem czegoś niedostępnego oficjalną drogą to zdobywałem plik .apk i instalowałem po prostu. Może miałem wyjątkowe szczęście ? Niektóre rzeczy są upierdliwe (jak obsługa myszą po BT) ale nie ma rzeczy idealnych.... Czasem problemem są po prostu aplikacje (jak TVP VOD, która czasem po prostu się zawiesza). Za to pilnuję by po jakimkolwiek updacie robić restart i tyle.
 18. może zrób twardy reset ?
 19. MiBox 4S Pro czy Nvidia ? A co do MiBox 4K: zależy co jest komu potrzebne i czego oczekuje się za tą kwotę. Swojego kupowałem 1.5 roku temu z 3 kolegami z pracy i potem polecałem innym i nie znam nikogo niezadowolonego. Udało mi się też doinstalować kilka aplikacji (min. przeglądarkę Opera czy Messengera a nawet program pocztowy) - nie przez GooglePlay (są niedostępne) tylko ściągając i instalując pliki .apk Przy dobrym internecie nie mam z nim żadnych problemów.
 20. u mnie nie trzeba było ale jego szybkość była taka, że wolałem wrócić do Wifi. No i pod USB mam podłączony twardy dysk.
 21. pewnie chodzi o port USB Ta klawiatura jest na bluetooth czy po prostu bezprzewodowa ?
 22. Musisz pamiętać, że Mibox4 ma pilota bluetooth a nie na podczerwień....
 23. U mnie bez problemu wszystko działa.
 24. Nie masz efektu jakby był wciśnięty jakiś przycisk na stałe ?
×
×
 • Create New...