Skocz do zawartości

MIUI 21.7.28


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

21728.png

  • Nowa funkcja “Zoptymalizuj pamięć” w aplikacji Galeria, która pozwala na przechowywanie zdjęć i filmów w oryginalnym rozmiarze w chmurze i zastąpienie ich mniejszymi kopiami w wysokiej jakości (dostępna w ustawieniach synchronizacji zdjęć)
  • Dodano możliwość dodania ramki urządzenia do zrzutów ekranu [Redmi 9T/Redmi Note 9 4G, Mi 10T Lite/Redmi Note 9 Pro 5G]
  • Poprawki związane z Panelem powiadomień
  • Drobne zmiany w wyglądzie aplikacji MIUI+
  • Pełna lista zmian: polska, angielska

Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy?

Pełna instrukcja znajduje się na naszym forum.

Jak wykonać reset do ustawień fabrycznych (wipe)?

W przypadku niepowodzenia w aktualizacji warto wykonać reset do ustawień fabrycznych (wipe) z recovery, aby telefon mógł się uruchomić. W tym celu należy powrócić do TWRP (klawisze Głośność+ i Power) i w sekcji Wipe przesunąć suwak factory reset (tylko i WYŁĄCZNIE to). Czyszczenie innych partycji systemowych w (Advanced wipe) jest niepolecane i niepotrzebne.

ROOT

ROOT dla MIUI z Magisk 23 do instalacji z TWRP (plik apk jest jednocześnie instalatorem — w celu instalacji w TWRP należy zmienić rozszerzenie z apk na zip. Najnowsze wersje TWRP wspierają instalację Magiska bez zmiany nazwy). Po instalacji, jeśli występują lagi, wykonać dodatkowy restart telefonu.

Blokada reklam w MIUIPolska

Aby zablokować reklamy (lub ich większość) w aplikacjach Google Play i podczas przeglądania internetu, można skorzystać z kilku metod:

Polecane aplikacje MIUI

Jak zgłosić błąd systemu?

Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych w oprogramowaniu xiaomi.eu/miuipolska według tego poradnika. Nie akceptujemy żadnych zgłoszeń związanych z ROM-em Global — nie mamy na niego żadnego wpływu!

Jeśli chcecie pomóc nam w ciągłym rozwoju i utrzymaniu MIUIPolska, możecie nas wesprzeć, klikając w przycisk poniżej.

Motyw: tutaj. Czcionka Nokia Sans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fk4mil napisał:

Da się jakoś przywrócić? Odinstalowanie, zainstalowanie, czyszczenie danych, nie przywróciły tej opcji. Urządzenie to Mi11

Nie mam pojęcia. Możesz zobaczyć starszą wersję, bo ja mam 0.2.18.210500. Może to przez to, ale nie dam głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...