Skocz do zawartości

1s problem z aktywacja hulajnogi


Joanna01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Kupilam Hulajnogę Xiaomi 1s . Odrazu po wyjęciu z kartonu złożyliśmy i podłączyliśmy do ładowania . W tym czasie ściągnęłam aplikacje polecana tz xiaomi home i zrobiłam wszystko według wskazań żeby ja odblokować . Oczywiście udało się ale syn chciał tez mieć ta sama aplikacje i konto swoje . Zrobiliśmy to samo krok po kroku ale już nie mógł się połączyć z hulajnoga . Musiałam się rozłączyć , wylogować i wtedy ponownie próbowaliśmy . Niestety doszło do tego ze już żadne z nas nie może jej odblokować , nie możemy się połączyć z żadnego telefonu z hulajnoga . Po włączeniu cały czas pipczy , nie da sie jeździć bo miga tylne światełko czerwone , pipczy cały czas i prędkość do 10 km/h . Prosze o pomoc bo już nie mam pomysłów ci zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki objaw to po prostu brak aktywacji hulajnogi. Hulajnoga będzie aktywowana po oglądnięciu filmiku w aplikacji dotyczącego bezpieczeństwa używania pojazdu. Proszę po mału i spokojnie przejść przez ten proces i hulajnoga przestanie piszczeć. 

Hulajnoga może być jednocześnie podpięta do jednego konta w aplikacji od Xiaomi. Więc wyjścia są trzy:

- nie używać w ogóle aplikacji od Xiaomi

- udostępnić urządzenie z poziomu aplikacji dla syna

- usunąć urządzenie ze swojego konta w aplikacji i podpiąć je do konta syna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak usunęłam ja ze swego konta i nadal jest brak połączenia . Cały czas jest komunikat jak syn chce się połączyć ze ktoś inny jest podłączony . Zrobiłam wszytko tz usunęłam ja ze swojego konta , wyłączyłam Bluetooth , nawet odinstalowałam aplikacje i nadal on nie może się połączyć :////

A jak bez aplikacji aktywować hulajnogę ? Jestem lajkiem w tych sprawach niestety i potrzebuje pomocy . Już trochę nerwów i płaczu syna było :/ zreszta i moich bo to jest dość kosztowna ,,zabawka ,, ale wyczekiwana a tu takie coś ….. prosze o dalsze wskazówki bo sama sobie nie poradzę . Może to wina telefonu ?? Nie potrafię się rozłączyć z hulajnoga ? Już sama nie wiem …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...