Skocz do zawartości

Jakie szkło na ekran telefonu Poco f3


marciniozo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie szkło na ekran możecie polecić do Poco f3? Jakie dobrze pasuje i się za bardzo "nie palcuje"? Folia fabryczna była kiepska. Czy 3MK jest OK?

Edit 

Odpowiem sam sobie, byłem w punkcie GSM. Założono na ekran folię hydrożelową 3MK z powłoką oleofobową. Montaż "na mokro" (nie wiem jak to się fachowo nazywa). 

Efekt bardzo dobry. Znacząca różnica na plus. Folia fabryczna - nie ma co porównywać. Szkło jakie miałem po niej (nazwy nie pamiętam) też znacznie gorsze.

Teraz tego hydrożelu prawie nie widać. Dotyk działa dużo lepiej. I znacznie mniej się "palcuje".

Ekran bardziej przejrzysty. Polecam.

Uzupełnienie

Jednak nie jest tak całkiem bez wad. Przyklejona super, dotyk działa bardzo dobrze. Niestety jednak też się "palcuje". 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 27.06.2021 o 14:14, marciniozo napisał:

Jakie szkło na ekran możecie polecić do Poco f3? Jakie dobrze pasuje i się za bardzo "nie palcuje"? Folia fabryczna była kiepska. Czy 3MK jest OK?

Edit 

Odpowiem sam sobie, byłem w punkcie GSM. Założono na ekran folię hydrożelową 3MK z powłoką oleofobową. Montaż "na mokro" (nie wiem jak to się fachowo nazywa). 

Efekt bardzo dobry. Znacząca różnica na plus. Folia fabryczna - nie ma co porównywać. Szkło jakie miałem po niej (nazwy nie pamiętam) też znacznie gorsze.

Teraz tego hydrożelu prawie nie widać. Dotyk działa dużo lepiej. I znacznie mniej się "palcuje".

Ekran bardziej przejrzysty. Polecam.

Uzupełnienie

Jednak nie jest tak całkiem bez wad. Przyklejona super, dotyk działa bardzo dobrze. Niestety jednak też się "palcuje". 

 

 

 

 

 

 

 

Czy pamiętasz jaki dokładnie model tej folii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michaubpl, 

to byla folia 3MK ALL SAFE SILVER PROTECTION PLUS. Tak to się nazywało. Do tego dostałem rachunek z jedną wymiana/nową folią za 50% ceny.

Ta,  którą teraz mam naklejoną już tak się mocno nie palcuje, jednak w jednym z narożników troszkę się odkleiła. Minimalnie, jednak to widać. 

Byłem w punkcie i niby nic nie można z tym zrobić. Pytałem o szkło 3MK na Poco f3 - nie mają. Szkoda, bo na Mi9T mam naklejone już 1.5 roku i jest bardzo dobrze. 

 

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamiast szkła mam Antymikrobowa folia ochronna do Xiaomi POCO F3 5G, 3mk SilverProtection+

Jest ok, nie palcuje się zbytnio. Folia sama się regeneruje po zarysowaniu. Nie wierzę że głębsze także. Dotyk wiadomo jak to folia po silniejszym dociśnięciu stawia opór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Kupiłem na naszym największym portalu zakupowym folię hydrożelową za 13.99 na przód i tył telefonu i jestem bardzo zadowolony. Praktycznie jej nie widać, nie czuję różnicy w dotyku i poślizgu palca po ekranie. Produkt chiński ale sposób naklejania jest bardzo wygodny. Po założeniu jest praktycznie niewidoczna i z przodu i z tyłu.

Wysłane z Poco F3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...