Jump to content

Mi 11 Pro - bardzo słaby transfer po WIFI

Recommended Posts

Witam,

Posiadam Mi 11 Pro i w domu po wifi praktycznie nie da się otworzyć żadnej strony, nie mówiąc o ściągnięciu jakiegoś większego pliku, transfer sięga kilku kb, na starym Mi 5 transfer potrafi dochodzić do 4Mb.

Czy może ktoś miał może podobny problem? Myślałem, że to kwestia ustawień, ale przestawiając różne opcje w ustawieniach nie udało mi się nic poprawić.

Pozdrawiam

• 1 month later...

Co do transferów wifi to na aktualnym jak i poprzednim sofcie nie widziałem żadnego problemu - połączenie na 5ghz z routerem netgear nighthawk r6700 - żadnych kłopotów nie uświadczyłem - choć raz zdazylo mi się tak że połączenie z wifi owszem było ale telefon zachowywał się tak jakby nie było neta - pomogło ponowne uruchomienie - teraz po nowej aktualizacji jeszcze nie było tego problemu - ogólnie z tego co znalazłem w necie to jakieś problemy z wifi się zdążały choć nie pamiętam czy dotyczyło to transferu - sprawdziłem przed chwilą u siebie szybkości transmisji na wifi - download 147 Mbps upload 30 Mbps - czyli zgodnie z posiadanym podłączeniem na kablówce

Co do szybkości wifi nie wypowiem sie bo mam słaby internet, ale w mi11pro sygnał wifi jest mocniejszy niż w 10. 

Na mi10 sygnał z Internetu do garażu praktycznie nie sięgał, lub zrywało połączenie, to teraz na mi11pro mogę spokojnie filmy oglądać.