Jump to content

Mi 11 Pro - bardzo słaby transfer po WIFI


Recommended Posts

Witam,

Posiadam Mi 11 Pro i w domu po wifi praktycznie nie da się otworzyć żadnej strony, nie mówiąc o ściągnięciu jakiegoś większego pliku, transfer sięga kilku kb, na starym Mi 5 transfer potrafi dochodzić do 4Mb.

Czy może ktoś miał może podobny problem? Myślałem, że to kwestia ustawień, ale przestawiając różne opcje w ustawieniach nie udało mi się nic poprawić.

Pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Co do transferów wifi to na aktualnym jak i poprzednim sofcie nie widziałem żadnego problemu - połączenie na 5ghz z routerem netgear nighthawk r6700 - żadnych kłopotów nie uświadczyłem - choć raz zdazylo mi się tak że połączenie z wifi owszem było ale telefon zachowywał się tak jakby nie było neta - pomogło ponowne uruchomienie - teraz po nowej aktualizacji jeszcze nie było tego problemu - ogólnie z tego co znalazłem w necie to jakieś problemy z wifi się zdążały choć nie pamiętam czy dotyczyło to transferu - sprawdziłem przed chwilą u siebie szybkości transmisji na wifi - download 147 Mbps upload 30 Mbps - czyli zgodnie z posiadanym podłączeniem na kablówce

Link to comment
Share on other sites

Co do szybkości wifi nie wypowiem sie bo mam słaby internet, ale w mi11pro sygnał wifi jest mocniejszy niż w 10. 

Na mi10 sygnał z Internetu do garażu praktycznie nie sięgał, lub zrywało połączenie, to teraz na mi11pro mogę spokojnie filmy oglądać. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...