Skocz do zawartości

Mi Box S - pionowe pasy podczas oglądania YouTube na żywo


Kilrok

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem rodzicom Mi Box, aby mogli oglądać mszę na żywo z ich parafii, ale niestety zaraz po włączeniu transmisji pojawiają się pasy jak na zdjęciu. Problem pojawia się nie tylko na ich Mi Boxie, ale również na moim. W tym samym czasie transmisja odpalona na telewizorze z Android Tv działa poprawnie. Inne programy, videoklipy itd. działają normalnie. Próbowałem resetu, ale problem nie zniknął. Proszę o pomoc

SAVE_20210311_102624.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Problem jest na YT. Kiedyś próbując znaleźć rozwiązanie bawiłem się rozdzielczością i na najniższej 240 p poszło. Po jakimś czasie jednak nawet na tej rozdzielczości pojawiły się pasy. Przypomnę, że problem jest wtedy kiedy transmisja jest na żywo. Nie zauważyłem tego na innych kanałach Jakiś pomysł co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie sugestie, ale to wydają się być rozwiązania dla trochę bardziej zaawansowanych użytkowników. Miałem nadzieję, że może da się zastosować jakieś konkretne ustawienia, które rozwiążą problem. Ciekawi mnie także, czy jest to wada, która kwalifikuje się do jakiejś naprawy w ramach gwarancji czy do poprawienia w kolejnej aktualizacji Androida. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Przez sekundę działa. Przy każdej zmianie rozdzielczości też działa sekundę i wtedy wyskakują. Dziś akurat udało się obejrzeć rodzicom bez pasów więc zupełnie nie wiadomo od czego to zależy. Myślałem przez chwilę, że może od słabego internetu, ale testowałem na różnych i to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Man 3 te przystawki i we wszystkich występuje ten problem pasów w transmisji na żywa na YT w innych przystawkach nie ma tego problemu ustawiania z automatycznym dostosowaniem rozdzielczości nic nie daje . Problem powstał w wyniku poprzedniej aktualizacji ostatnia aktualizacja też nic nie pomogła. Coś spieprzyli i nie kwapią się z naprawą ostanie wyprzedaże poniżej 200 zeta chyba są potwierdzeniem że chyba to olali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przed aktualizacja na andku 8 nie wyskakiwaly mi zadne pasy, niestety mimo rocznej walki z tym aby nie instalować tej popieprzonej aktualizacji uległam, aktualizacja wymusiła się sama !!!  Po aktualizacji do andka 9 mam takie pasy jak Wy i w ogole pare przypadłości dodatkowych czego na poprzednim androidzie nie było. Miałam idealne urządzenie a po aktualizacji zrobil sie syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...