Jump to content

Kilrok

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kilrok

 • Rank
  Nowy
 1. Wielkie dzięki. Nie pamietam czy próbowałem tego rozwiązania. Przetestuję tak szybko jak tylko będę mógł.
 2. Tak. Przez sekundę działa. Przy każdej zmianie rozdzielczości też działa sekundę i wtedy wyskakują. Dziś akurat udało się obejrzeć rodzicom bez pasów więc zupełnie nie wiadomo od czego to zależy. Myślałem przez chwilę, że może od słabego internetu, ale testowałem na różnych i to samo.
 3. Ale ten sam Android i YT zainstalowany oryginalnie w telewizorze nie ma tego problemu, więc może jest jednak pole do poprawy w samym urządzeniu.
 4. Dzięki za wszystkie sugestie, ale to wydają się być rozwiązania dla trochę bardziej zaawansowanych użytkowników. Miałem nadzieję, że może da się zastosować jakieś konkretne ustawienia, które rozwiążą problem. Ciekawi mnie także, czy jest to wada, która kwalifikuje się do jakiejś naprawy w ramach gwarancji czy do poprawienia w kolejnej aktualizacji Androida.
 5. Tak. Problem jest na YT. Kiedyś próbując znaleźć rozwiązanie bawiłem się rozdzielczością i na najniższej 240 p poszło. Po jakimś czasie jednak nawet na tej rozdzielczości pojawiły się pasy. Przypomnę, że problem jest wtedy kiedy transmisja jest na żywo. Nie zauważyłem tego na innych kanałach Jakiś pomysł co to może być.
 6. Kupiłem rodzicom Mi Box, aby mogli oglądać mszę na żywo z ich parafii, ale niestety zaraz po włączeniu transmisji pojawiają się pasy jak na zdjęciu. Problem pojawia się nie tylko na ich Mi Boxie, ale również na moim. W tym samym czasie transmisja odpalona na telewizorze z Android Tv działa poprawnie. Inne programy, videoklipy itd. działają normalnie. Próbowałem resetu, ale problem nie zniknął. Proszę o pomoc
×
×
 • Create New...