Skocz do zawartości

Mi10T Pro - Pro jak problem! Internet LTE.


dajanosky

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od kilku dni jestem posiadaczem Mi10T Pro 5G zakupionego w RTVeuroAGD. Mam problem z internetem w sieci Play. Otóż na danych mobilnych prędkość łącza wynosi zawrotne 0,5mbps. Na poprzednim telefonie P20Pro w tych samych miejscach miałem po kilkadziesiąt mbps. Aktualnie mam problem z otwarciem stories na insta czy fb, nie wspominając już o normalnym użytkowaniu przeglądarki. Najlepsze jest to, że nawet jak sieć złapie LTE - prędkość jest tak badziewna, że szok. Miał ktoś z was podobny problem? Na drugiej karcie z plusa tego problemu nie ma.  

Edytowane przez dajanosky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcin19883 napisał:

Jaka taryfa i czy pakiet neta aktywny? zasięg macierzysty Playa, czy roaming Orange/T-mobile?

Pakiet neta aktywny. Włączony roaming. 

3 godziny temu, pobutek napisał:

Sprawdź APN i całą konfigurację. Ja mam w Play i jest znaczna poprawa patrząc że przedtem miałem note9s.

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

APN i cała konfiguracja jak u żony. U mnie 0,8mbps, u niej 80. Możesz podesłać screena?

 

Dodam, że na przy zmianie telefonu nie zmieniałem karty, więc powinno być tak samo. W P20PRO nie miałem tego problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie problemem jest lokalizacja na skraju dwóch nadajników sieci dostawcy. Przełącza mi non stop na taki, na którym jakoś LTE jest żenująco niska. Po przełączeniu ręcznie na inny nadajnik czy zablokowaniu odpowiedniego pasma i jednocześnie przełączeniu się telefnu na inny nadajnik internet śmiga jak ta lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kup inną kartę jeden z drugim np. t-mobile i sprawdź jak działa w telefonie. Ja odszedłem z Playa, bo wszystkie problemy jak ręką odjął minęły jak zmieniłem operatora... Ale najpierw ku[iłem starter za 5 zł i sprawdziłem jak działa inna sieć. Największy problem to rejestracja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...