Skocz do zawartości

Rozłączanie się opaski na pocophone m3


Maciejos82

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z opaską mi band 4 na pocophone M3, po różnym czasie rozłącza mi ją na kilka sekund i spowrotem zaraz łączy, wczoraj miałem to co kilkanaście minut i napis na górnej belce opaska nie jest podłączona w nocy odziwo 7h trzymała a rano znowu rozłączyło ją na kilka sekund. Mam ustawiony autostart, działanie aplikacji w tle bez ograniczeń oraz próbowałem resetować ustawienia sieciowe bez skutku, kłódki też nie mogę założyć na mi ficie bo w tym telefonie nie jest dostępna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Netoper może tak być, z bluetooth w fonie mam jeszcze sparowane słuchawki bluetooth Pioneera, to tylko rom przeinstaluje i dam znać czy pomogło

 

Więc tak testuję opaskę po wgraniu od nowa roma i tak, opaski nie rozłączył przez noc z poniedziałku na wtorek jakieś od 8 do 10 godzin pokazywał mi fit ale rano jak poszedłem do WC z fonem to stracił połączenie a od odpaski dzieliło telefon ja wiem 1m, później jak się połączyła to trzymała podobną ilość czasu, może trochę więcej. Wieczorem to opaskę położyłem koło telefonu i z 5 minut była widziana, a potem napis opaska nie jest podłączona i tak kilka razy tylko czas się zmieniał czyli 7 min działa itd. W nocy przed moim snem opaskę też rozłączyło raz i od tego czasu działa 6h ? Ps teraz podczas drogi do pracy znowu mi rozłączyło opaskę telefon miałem w ręku a mi banda na ręce. Acha i chyba to nie powinno mieć znaczenia ale w ostatnio uruchomionych aplikacjach jak się przytmuje kwadracik znajdujący się po lewej stronie nie mam odaplonego mi fita, jak mi się on pokazuje to wyczyszczam stąd przesuwając palcem w lewo albo w prawo, na górnej belce mi fit jest włączony ?

 

Zrobiłem tak, że dodałem od nowa opaskę w Mi Ficie a starą odłączyłem i, po 5 dniowym teście opaska bez problemu trzymała cały 1 dzień następnego dnia parę razy rozłączyło ją ale to dlatego, że odszedłem daleko od smartfona to miało prawo. A dzisiaj będąc przy telefonie znowu mi ją na chwilę rozłączyło waszym robić coś dalej czy olać już to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jedynie ewentualny flash samej opaski, chyba że jeszcze spróbować w niej przywrócenia do ustawień fabrycznych.
Może masz możliwość przetestowania na innym telefonie, wtedy wyszłoby czy problem po stronie opaski czy telefonu.

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netoper ustawienia fabryczne robiłem wcześniej przed ponownym dodawaniem opaski chyba, że po tym nowym dodaniu opaski mam robić ustawienia fabryczne jeszcze raz. Flash opaski to by zrobił serwis ale niestety skończyła mi się już gwarancja a płacić za to to mi się nie uśmiecha. Popytam i sprawdzę na innym telefonie na razie widzę mini postęp, że trzyma cały dzień albo i więcej dni i raz w dniu jakimś rozłączy się a potem trzyma dalej.

Edytowane przez Maciejos82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu na chwilę ja rozłączyło, myślę czy jest sens z nią walczyć dalej, jak mam ewplanach przejście na mi band 6 a tą chcę dać mamie będzie używać tylko samej opaski  bez podłączenia z mi fitem z powodu Androida 4.1.2 Jelly Bean, który nie obsłuży go ?

Edytowane przez Maciejos82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolega wczoraj próbował sprawdzić ją na Realme ale tam nie chciała się sparować napis pair band, a jeśli już się sparowała to troszkę pochodziła i też rozłączyło. Wstrzymam się z serwisem gdyż w komentarzach w sklepie play do mi fita piszą, że u innych też się po kilku godzinach rozłącza opaska, niedopracowana apka muszą naprawić ? Zgadasz się netoper ?

Edytowane przez Maciejos82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...