Jump to content

Maciejos82

Użytkownicy
 • Posts

  81
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Maciejos82

 1. Odpisuję późno ale nowy rom i opaska już trzyma normalnie i nie rozłącza jej chyba, że odejdę z telefonem ale to wiadomo a tka bajka.
 2. Więc tak przeinstalowałem rom w telefonie i jest tak czyli bez internetu czas normalnie idzie a z netem głupieje, czyli mi fit winny olewam to w takim wypadku i dzięki za odpowiedź Netoperowi i Ziomal_1313 pozdrawiam serdecznie/
 3. ziomal_1313 tez jakiś pomysł mogę spróbować, a jeśli chodzi o ponowne parowanie opaski to dobrze robię w kolejności: 1.Ustawienia fabryczne opaski 2. Rozłączam opaskę mi fit 3. Wylogowuje się z Mi Fita 4. Czyszczę dane aplikacji z Mi Fit 5. Usuwam Mi Fita 6. Ponowna Instalacja i parowanie od nowa ?
 4. Netoper bardzo możliwe, bez włączonego neta czas działa mi fita bez zarzutu działa a tylko włączę neta czy to dane pakietowe czy to wifi to czas się zeruje, powtórzyłem 2 raz ustawienia fabryczne opaski, rozłączyłem od mi fita, wylogowałem się, wyczyściłem dane oraz jeszcze raz zainstalowałem mi fita i tak samo czyli błąd softu. Pozdrawiam Netoper i Ziomal_1313
 5. Nowe informacje, zrobiłem ustawiania fabryczne opaski, rozłączyłem od mi fita, wylogowałem się, wyczyściłem dane oraz jeszcze raz zainstalowałem mi fita i, sprawdziłem dopóki nie włączyłem Internetu czy to po wifi czy po danych pakietowych to pisało 1h po czym włączyłem neta po wifi i po 10 min czas znowu od nowa idzie czyli albo coś z powiadomieniami w mi fit jest i tak będzie jak net włączony albo nie wiem napis, że opaska jest podłączona nie znika chyba, że sam wyłączę bluetooth czyli chyba tak musi być ?
 6. Właśnie zauważyłem, że to jakoś problem z minutami chyba bo powiadomienia mi przychodzą normalnie cały czas pisze opaska podpięta nie ma, że rozłączono czyli cały ją widzi ?
 7. Tak, już przesyłam fotki O to fotki, Na 4 fotce pokazałem co wskazuje mi fit, że opaska podłączona np 5 minut a za chwilę znowu, że 1 minuta choć napis ,,opaska jest podłączona" nie zmienia się chyba, że ja się mylę i opaska się nie rozłącza z mi fitem i tylko czas na mi ficie durnieje ?
 8. Sorry za dubel tematu z działu mi band 4 ale mi band 6 mam to samo, opaska kupiona wczoraj rom na fonie wgrany od nowa i nadal pisze na przykład opaska połączona 10 minuta a za chwilę to samo pisze tylko 1 minuta. Wszystkie uprawnienia w Mi Fit dodane włącznie z kłódką aplikacji, czyżby apka mi fit aktualna wersja była zrąbana czy u kogoś jest to samo.?
 9. brawo tak wyszukał i zainstalował, ale później jak wziąłem ponowne wyszukiwanie aktualizacji to zamiast napisu ,,Wszystko aktualne" to znowu pisało ,, Nie udało się uzyskać informacji poczekaj minutę lub dwie i spróbuj ponownie" tak jak na zdjęciu i nie zmienia się mim co chwilę odświeżałem. ?
 10. Mam problem z aktualizacjami aplikacji systemowych wyskakuje mi napis taki jak w temacie napisałem, 3 razy reinstalowałem ROM przez mi flasha i nadal to samo, chodź dziś wyszukał aktualizacje i zainstalował. Ale później jak włączyłem jeszcze raz to znowu ten napis, wersja romu Miui Global 12.5.2.0 Stabilna RJFEUXM, czy to jest najnowsza wersja romu dla tego telefonu czy jest jakaś nowsza i co zrobić z tym napisem ? Przesyłam zdjęcie
 11. francuzz faktycznie to ikona od miFita co ja ślepy, że nie zauważyłem a co do 2 fakt to uciążliwe tak przy każdej rozmowie trzeba to robić, dzięki za odpowiedź miłego dnia życzę.
 12. Mam takie 2 pytania na najnowszym romie 12.5.2 wersja global, pierwsze z nich to ikona na górnej belce po lewej stronie nie mogę jej zidentyfikować, jakiś okrąg z liczbą w środku chyba i co najlepsze na poprzednim romie jej nie miałem a teraz się pojawiła i to w szarym kwadracie a jak palcem pójdę w lewo to zmienia kolor na czarny, jak się mogę jej pozbyć ? Drugie pytanie to napis pojawiający się jak pisze do kogoś wiadomość na messanger niby nie przeszkadza ale czy u was też się on pojawia ,, Dotknij i przytrzymaj aby zapisać tę wiadomość", przesłałem zdjęcia pokazujące w czym rzecz.
 13. Kolega wczoraj próbował sprawdzić ją na Realme ale tam nie chciała się sparować napis pair band, a jeśli już się sparowała to troszkę pochodziła i też rozłączyło. Wstrzymam się z serwisem gdyż w komentarzach w sklepie play do mi fita piszą, że u innych też się po kilku godzinach rozłącza opaska, niedopracowana apka muszą naprawić ? Zgadasz się netoper ?
 14. Okej sprawdzę, słuchawki Pioneera bluetooth, które posiadam nie rozłączają się a opaska traci połączenie na chwilę
 15. Znowu na chwilę ja rozłączyło, myślę czy jest sens z nią walczyć dalej, jak mam ewplanach przejście na mi band 6 a tą chcę dać mamie będzie używać tylko samej opaski bez podłączenia z mi fitem z powodu Androida 4.1.2 Jelly Bean, który nie obsłuży go ?
 16. Flash zrobiony, robić po nim ustawienia fabryczne czy nie koniecznie ?
 17. Netoper ustawienia fabryczne robiłem wcześniej przed ponownym dodawaniem opaski chyba, że po tym nowym dodaniu opaski mam robić ustawienia fabryczne jeszcze raz. Flash opaski to by zrobił serwis ale niestety skończyła mi się już gwarancja a płacić za to to mi się nie uśmiecha. Popytam i sprawdzę na innym telefonie na razie widzę mini postęp, że trzyma cały dzień albo i więcej dni i raz w dniu jakimś rozłączy się a potem trzyma dalej.
 18. Netoper może tak być, z bluetooth w fonie mam jeszcze sparowane słuchawki bluetooth Pioneera, to tylko rom przeinstaluje i dam znać czy pomogło Więc tak testuję opaskę po wgraniu od nowa roma i tak, opaski nie rozłączył przez noc z poniedziałku na wtorek jakieś od 8 do 10 godzin pokazywał mi fit ale rano jak poszedłem do WC z fonem to stracił połączenie a od odpaski dzieliło telefon ja wiem 1m, później jak się połączyła to trzymała podobną ilość czasu, może trochę więcej. Wieczorem to opaskę położyłem koło telefonu i z 5 minut była widziana, a potem napis opaska nie jest podłączona i tak kilka razy tylko czas się zmieniał czyli 7 min działa itd. W nocy przed moim snem opaskę też rozłączyło raz i od tego czasu działa 6h ? Ps teraz podczas drogi do pracy znowu mi rozłączyło opaskę telefon miałem w ręku a mi banda na ręce. Acha i chyba to nie powinno mieć znaczenia ale w ostatnio uruchomionych aplikacjach jak się przytmuje kwadracik znajdujący się po lewej stronie nie mam odaplonego mi fita, jak mi się on pokazuje to wyczyszczam stąd przesuwając palcem w lewo albo w prawo, na górnej belce mi fit jest włączony ? Zrobiłem tak, że dodałem od nowa opaskę w Mi Ficie a starą odłączyłem i, po 5 dniowym teście opaska bez problemu trzymała cały 1 dzień następnego dnia parę razy rozłączyło ją ale to dlatego, że odszedłem daleko od smartfona to miało prawo. A dzisiaj będąc przy telefonie znowu mi ją na chwilę rozłączyło waszym robić coś dalej czy olać już to ?
 19. frrancuz spróbuję jeszcze może usunąć konto miui i założę nowe oraz wgram od nowa rom do pocophone m3 oraz ustawienia fabryczne opaski jak myślisz warto spróbować ?
 20. Spróbuj zrobić ustawienia fabryczne, jeśli to nie pomoże to przez mi flash toola wgraj na czysto roma, pamiętając o zaznaczeniu clean all samo bo inaczej bootloader się zablokuje.
 21. Ja jeszcze tylko takie zapytanie wgrałem rom stabilny eea 12.0.6.0 fastboot tym razem przez mi flash z wybraniem opcji clean all, i po wgraniu Roma pojawiło mi się dodatkowo 5 preinstalowalnych gier a wgrywając wcześniej wersję recorvery nie było gier dodatkowych, oraz mimo wyboru clean all nie usunęło mi notatek. Skąd jest różnica datowania romu recorvery a fastboot przesyłam fotkę celem pokazania ? Ktoś coś
×
×
 • Create New...