Jump to content

Brak możliwości uruchomienia tempomatu w aplikacji

Pablo 365 pro 2
 Share

Recommended Posts

Dnia 2.01.2021 o 11:53, Pablo 365 pro 2 napisał:

Tempomat nie działa, a w aplikacji nie ma możliwości, aby go uruchomić

Funkcja tempomatu została usunięta przez Xiaomi w aktualizacji sterownika (ESC) od wersji 2.2.9 z powodu wymagań nałożonych przez Niemieckie prawo.

• Like 1

Być może pomogę.Po aktualizacji softu w m365 pro do softu v1.7.1 utraciłem możliwość wglądu lub robienia zmian w hulajce w kilku apkach do tego przeznaczonych nie wiem jak jest w wersji pro2 ale 5 stycznia wyszła nowa aktualizacja aplikacji m365 tools i po tym moge już ponownie dokonywać zmian w tym dotyczących tempomatu jak i jest podgląd innych parametrów.Warto sprawdzić.Edit :inne dedykowane aplikacje po aktualizacjach które wyszły w połowie stycznia dają możliwość np włączenia tempomatu.

Edited by bubuu77
Poprawa
  • Like 1

• 3 weeks later...
Dnia 8.01.2021 o 21:40, bubuu77 napisał:

nowa aktualizacja aplikacji m365 tools i po tym moge już ponownie dokonywać zmian w tym dotyczących tempomatu

Dobra wiadomość dla kochających aktualizacje. Wyglada na to że, programiści z Xiaomi poszli na skróty.

• 4 months later...

dzisiaj odbieram 2 pro. czy mam się obawiać brakującego tempomatu i ograniczenia prędkości do 20kmh? z tego co czytałem niektorzy mają jeszcze problem z pokazywaniem zasięgu i widza tylko 30km (błąd oprogramownia najprawdopodobniej).

dodatkowo czy aktualizować od razu ją tak jak aplikacja podpowiada? 

Edited by PROSTOnaNIBY

• 1 month later...

dla hulajnogi M365 PRO 2:

- instalujesz aplikację do flashowania, na przykład: DOwnG

- stąd: https://miuipolska.pl/forum/topic/55018-drv-ble-bms-recovery-pro-2-ratunkowe-pliki-do-wgrania-kompatybilne-z-wersją-pro-2/ pobierasz plik DRV 2.2.3

- włączasz hulajnogę

- uruchamiasz aplikację

- wybierasz z listy dostępnych urządzeń swój pojazd

- aby połączyć się z aplikacją może być wymagane naciśnięcie przycisku zasalania hulajnogi, ale o tym poinformuje Cie aplikacja

- gdy się połączysz, pokażą się parametry pojazdy takie jak wersja oprogramowania różnych podzespołów i inne

- na dole naciskasz OPEN BIN i wskazujesz pobrany plik z punktu drugiego

- naciskasz: FLASH

- czekasz na zakończenie procesu

GOTOWE