Jump to content

PROSTOnaNIBY

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

PROSTOnaNIBY's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Skoro nie chcesz napisać (pomóc) po raz setny to nie pisz nic. Skoro stworzyłeś poradnik to szybciej byś wkleił link do niego i pomógł tym samym niż pisząc jaki to ty jesteś biedny i kim ty tutaj jesteś. Mnie nigdy nie ponosi. Za to ty sporo się naprodukowałeś a kolega został z problemem.
 2. Oczywiście, że można poszukać jednak można też pomoc i dać linki. Skoro jesteś tu długo wiesz gdzie szukać i dla ciebie to nie problem. Kolega wyżej może nie odnajduje się. W internecie od jakiegoś czasu panuje zasada "wiem ale nie powiem". W latach 2000 było inaczej...
 3. Dla mnie najprostszy. Odblokowanie 34kmh. Przy trybie D ustawione miałem 23A 25kmh. Przyspieszenie wyraźnie słabsze jak na S. Zmieniłem na 27A 25kmh. Nie za dużo? Jeszcze fizycznie nie sprawdzałem. Tempomat wyłączyłem bo jakoś tylko mnie denerwował. Dla.osob które kupią nowa hulajnogę i odrazu jeżdżą. U mnie koła były napompowane w połowie. Podstawa to najpierw napompować. Edit. Jestem po teście. Tryb S jest ok. Tryb D zbiera się ładnie jednak dobija do 22 i dalej męczy się. Dojdzie do 24km jednak ciężko. Jakiś pomysł?
 4. Dzięki za info. Napompowałem mała samochodowa pompka na 12v z Brico. Pasuje idealnie końcówka. Cena 89zl. Ustawiłem przód 43psi. Tył 47psi. Pompkę Xiaomi...muszę przemyśleć. Zaraz biorę się za modowanie xioaflasherem.
 5. Hulajnoga kupiona. Aktywowana, nie aktualizowana. Jeszcze nie jeździ na bo chciałem napompować opony. Tył bez problemu. Przód oczywiście nie udało się. Na CPN wężyk nie pomaga. Zostaje mi kupić krótka przejściówkę z zaworkiem żeby normalnie na CPN pompować jak tył?
 6. reasumując. jeśli dobrze wszystko zrozumiałem to: 1- aplikację xiaomi odpadal tylko i wyłacznie do aktywacji urządzenia żeby nie pikało. 2- nic nie aktualizuje 3- jeśli będę miał najnowszą aktualizację (prędkość 20kmh) lub sam przypadkowo ją zainstaluje to bez problemu mogę wrócić do starszego softu aktualnie cena 1999zł. warto za tyle czy nieco poczekać? jest ktoś z mazur, gdańska, białegostoku olsztyna który zajmuję sie naprawą / modem pro2?
 7. Dzięki za info. Reasumując. Nie aktualizować. Jedynie aktywować. Najlepiej nie odpalać apki Xiaomi. Jeśli trafi mi się najnowszy soft i prędkość 20kmh to z tego co czytałem bez problemu dokonam cofnięcia firmware. Na mój 2 pkt odpowiedziałeś, że najnowsza wersja ma 25kmh a na koniec, że po aktualizacji do najnowszej będzie 20kmh. Pomyłka czy źle zrozumiałem?
 8. Dzisiaj mam odebrać swoją 2 pro. 1- Co może mnie zaskoczyć zaraz po zakupie? 2 - Czy będę miał prędkość 25kmh i tempomat? 3- Aktywacja hulajnogi oczywiście tak, aktualizować od razu do najnowszego soft? 4- Podobno niektóre pokazują pojemność baterii mniejszą i są słabsze podczas jazdy. dużo czytałem o braku tempomatu i prędkości do 20kmh co jest dla mnie nieakceptowalne jeśli moje obawy potwierdzą się co do prędkości i tempomatu to nawet po najnowszej wersji softu można zmienić na niższy bez większych problemów (chcałbym przy tym mieśc prędkości pieszy-20kmh; D-25kmh; S- 34kmh)? CZY KAŻDA AKTUALIZACJA DO NAJNOWSZEGO SOFTU SPOWODUJE BRAK TEMPOMATU I PRĘDKOŚĆ 20KMH ?
 9. dzisiaj odbieram 2 pro. czy mam się obawiać brakującego tempomatu i ograniczenia prędkości do 20kmh? z tego co czytałem niektorzy mają jeszcze problem z pokazywaniem zasięgu i widza tylko 30km (błąd oprogramownia najprawdopodobniej). dodatkowo czy aktualizować od razu ją tak jak aplikacja podpowiada?
×
×
 • Create New...