Skocz do zawartości
  • 0

Jaki telefon z irda i dual sim


dorodo

Pytanie

Na samym początku chciał bym powiedzieć ze pisze ten post tutaj gdyż nie wiedziałem gdzie powinien się znajdować jeśli jest nie tak to niech moderator go przeniesie. A więc chciał bym zmienić telefon na taki z irda więc mogli byście mi powiedzieć jaki jest telefon z irda i dual sim ? Szukałem dużo w necie i nic nie znalazłem. z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na samym początku chciał bym powiedzieć ze pisze ten post tutaj gdyż nie wiedziałem gdzie powinien się znajdować jeśli jest nie tak to niech moderator go przeniesie. A więc chciał bym zmienić telefon na taki z irda więc mogli byście mi powiedzieć jaki jest telefon z irda i dual sim ? Szukałem dużo w necie i nic nie znalazłem. z góry dzięki za pomoc.

O ile się nie mylę to HTC M8 jest w wariancie dual sim i chyba tak jak oryginał ma port IR do pilota.

Wysłane z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki acid o taki mi chodziło ale ten model jest dual nano sim, a chciał bym w nim mieć aero2 a aero mam tylko mikro sim.

Takie rzeczy tylko w erze. 

Swoją drogą... bez sensu trochę. Aero sobie możesz darować albo mieć coś innego.

W nju mobile możesz mieć kartę nano z LTE nawet i płacić 29 zł za internet do 3GB. Jeśli nie korzystasz z neta to 9 zł. Ciężko znaleźć po prostu telefon z irdą i dual sim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do aero to w 2016 wg umowy kończy się darmowy internet.

W Playu są też ciekawe oferty. Ja przy zwykłej taryfie na rok ważności konta mam 3 GB za 20 zł. Jest też taryfa Lubię to!, w której masz nielimitowany internet, a płacisz tylko za ważność konta, np. 25 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok dzięki pomyśle nad zmianą operatora bo w tym orange to drogo... A może znacie jakiś telefon z 2gb RAM i przynajmniej 4 rdzenie i oczywiscie dual sim z aero do 500zl potrzebuje dla koleżanki dużo korzysta z telefonu i nie chciał bym aby ubijało jej aplikacje. Myślałem nad meizu ale trochę drogo :)

Edytowane przez dorodo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja teraz zamawiałem Xiaomi Redmi Note 1 za jakieś 560zł.

 

Ale nie polecam, dla dziewczyn najlepiej "gotowy" telefon (gdzie kupujesz i nie trzeba się bawić w wgrywanie softów), no chyba że chcesz mieć powód by do niej przychodzić pod pretekstem "zrobię Ci MIUI" :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki acid o taki mi chodziło ale ten model jest dual nano sim, a chciał bym w nim mieć aero2 a aero mam tylko mikro sim.

 

A co za problem pójść do dowolnego operatora i tam za 10zł wytną ci mikro sim na nano sim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko ze wersja z dual SIM ma tylko 1gb RAM a ona potrzebuje przynajmniej 2 bo ciągle przeskakuje miedzy aplikacjami i nie chce żeby jej zamykało.

 

Ja mówię o pierwszym Note od Xiaomi czyli Redmi Note WCDMA (inaczej Redmi Note Pro z Mediatekiem) to wersja z 2GB RAM i dual-sim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...