Jump to content

wiktor

Użytkownicy
 • Posts

  79
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 3GB LTE

wiktor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

9

Reputation

 1. Czyli reasumując 1. Wrzucam do pamięci telefonu MIUIPolska cancro 5.12.17 i potem z aplikacji Aktualizacje wybieram ,,Zainstaluj aktualizację". 2. Wg. tego poradnik robię punkt 3 lub 3.1, a następnie punkt 4. W dobrej kolejności to wypisałem?
 2. Po prawie 4 latach wzorowej pracy Mi 4LTE-CU, andorid 4.4.4KTU84P i MIUI 5.9.1 (rozwojowa) czas zaktualizować system (brak wsparcia dla aplikacji mBank ). Nie wiem czy na pewno dobrze zrozumiałem ten poradnik. Wystarczy, że wrzucę do pamięci telefonu MIUIPolska cancro 5.12.17 i potem z aplikacji Aktualizacje wybiorę ,,Zainstaluj aktualizację"?? A następnie zrobię to samo z plikiem pobranym stąd https://miuipolska.pl/download/ i będę się cieszył MIUI 10? Wszędzie w poradnikach przewija się, że trzeba odblokować bootloadera, recovery itd i robić to przy pomocy komputera. Wybaczcie tak banalne pytanie ale po 4 latach wypadłem trochę z tematu
 3. Witam Polecacie jakąś inną aplikację niż systemową do zarządzania uprawnieniami? Chodzi mi o jakąś bardziej rozbudowaną i zaawansowaną.
 4. - yyy, że co? - loteria, raz zapłacisz a raz nie - twoja decyzja, ja nie czekałem i kupiłem koło 10 dni temu Mi4 - nie, 16 lub 64
 5. To etui jest podobne z pleców do Meizu MX5 XD
 6. @Nezumi dokładnie. Ja jak widzę lolipopa to raczej traktuje to jako wadę
 7. Tak właśnie dziwiło mnie, że po wyczyszczeniu pamięci np. z 2GB robiło się 2,1GB a nie odwrotnie Ale jestem jeszcze przyzwyczajony z samsunga, że pokazuje nam ile RAMu jest zajęte.
 8. No to chyba jestem upośledzony Jak wcisnę ten przycisk po lewej to wyświetla się - 2,1GB | 3GB więc to znaczy, że 2,1 to jest zajęte czy wolne?
 9. A właśnie, jak to jest z tym RAMem? Ja mam wersję z 3GB RAMu z czego 2,1GB jest zajęta. Jak to się ma w wersji z 2GB RAMu?
 10. No i bardzo dobrze sobie poradziłeś Ale widzę, że zrobiłeś tak jak mówiłem, łuku nie piłowałeś.
 11. wiktor

  Co kupić ?

  Ja bym brał Redmi Note 2. Leneovo podobna ma być wchłonięte przez Motorole - http://blaszak.komorkomania.pl/31530,lenovo-zniknie-z-rynku-smartfonow-i-zostanie-wchloniete-przez-motorole
 12. Da się jakoś edytować wszystkie uprawnienia jakie mają aplikacje bo np. przy instalacji YT wyskakuje, że ma chyba 16 uprawnień (modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB, sprawdzanie konfiguracji kont itd.) a w panelu sterowania ma ich tylko 3 (wysyłanie MMS, nagrywanie wideo i sieć mobilna).
 13. Pisałem już o tym IPAKY nie podwija szkła.
 14. Mówisz o tym http://miuipolska.pl/forum/topic/3853-wybór-pokrowca/?p=79195 bo wygląda podobnie?
 15. Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi albo ja nie zrozumiałem twojej Ja wiem czego nie ma aktualizacji do 5.0 i jestem z zadowolony, że mam 4.4.
×
×
 • Create New...