Jump to content

Automatyczna jasność ekranu niewłaściwie ustawia ten element


Recommended Posts

Najniższa automatyczna jasność ekranu jest za niska. Jest to bardzo uciążliwe bo trzeba z niej zrezygnować i sterować manualnie.

Dzięki za poprawienie.

WSPANIAŁY JEST WASZ WKŁAD W TO CO ROBICIE.

Edited by adp4
Link to comment
Share on other sites

Telefon teoretycznie uczy się pewnych schematów. Jakiś czas poprawiaj palcem auto jasność gdy za niska, za kilka dni powinno być lepiej. Znaczy się mniej ciemno w ciemnym otoczeniu. Takie są założenia "inteligencji" telefonu. Przemęcz się kilka dni. 

Link to comment
Share on other sites

Redmi 8 pro nie nauczył się przez kilka miesięcy. Tylko restart pomaga na kilka godzin wtedy reaguje na otoczenie. Potem zacina się zawsze w tej samej niskiej wartości i nic nie jest w stanie przywrócić mu poprawnego działania. Sprawdzone na 2 telefonach. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, adp4 napisał:

Testuję tę naukę na mi9.

Mi9 powinien się nauczyć, przynajmniej tej najniższej jasności. Mi9Lite się nauczył. Nie zjeżdża do minimum, ale w całkowitej ciemności jest trochę za jasno. Niestety czujniki światła które wstawili są trochę za mało czułe w słabym oświetleniu i z tego powodu lepiej nie będzie. W praktyce nie muszę niczego korygować. Można zresetować naukę automatycznej jasności i zacząć od nowa. Czyszcząc dane aplikacji Device Health Services.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potestowałem. No i kicha na Mi9. Bestia potrafi w trakcie przeglądania strony tak ściemniać że aż oczy wyłażą by coś zobaczyć. Stwierdzam że jest to problem w tym telefonie. Niżej budżetowe telefony jak oppo a31 którego używałem do testowania radzą sobie znakomicie. Mi9 jak już stwierdzi że otoczenie jest ciemniejsze to wali w dół do spodu gdzie nic nie widać. Inteligencję to może ma ale wypaczoną ....

Edited by adp4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...